Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy vannak azok a kismamik...

Hogy vannak azok a kismamik akik nemsokára szülni fognak? Front miatt nem érzitek magatokat furcsán?

Figyelt kérdés
Esetleg nem érzitek, hogy beindul a szülés?
2009. febr. 8. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém kedd este elindult kifelé. A front miatt teljesen meg van keveredve szegényke. Azóta is "szaladgál", most azon izgulunk, hogy ne kifél jöjjön.

Sok sok magnéziummal még talán bent tartjuk egy kicsit.

34 hetes

2009. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szurkolok hogy még maradjon bent pár hétig. :)
2009. febr. 8. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, igaz en angliaban elek, de front az itt is van. Egyik nap szakad a ho a masik nap tavasz van. De sajna ez az en kicsi fiacskamat nem zavarja...ko kemenyen kapaszkodik odabent es nem jon ki :) azt hiszem meg nagyon jol erzi magat bent...igaz van meg egy hete...de en mar legszivesebben kint tudnam :)

Neha ugyan vannak josloim...es kemenyedik is a hasam...de semmi extra. Ja es ket napja annyira faj a mellbimbom, hogy csillagokat latok ha barmi hozza er. De ez az osszes panaszom.

Sot ma kifejezetten aktiv vagyok...kitakaritottam a hazat, mostam, cumis uvegeket sterilizaltam...habar tudom hogy folosleges meg...de valamit kellett csinalnom...kicsattanok az energiatol.

Boldog babavarast es konnyu gyors szulest

39 heteske

2009. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szia én 36 hetes vagyok,de két napja riogatom a páromat hogy ugy érzem szülni fogunk:) szegény már nagyon kivan.Szerintem a bébim is érzi,és nem tudja hogy most mi van.Félek hogy idő előtt jön világra...:S kitartás kismamák:) 21éves kismami
2009. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, és 39+3 vagyok, és mindenki azt mondta nekem, akivel csak találkoztam, hogy a fronttól biztosan beindul a szülés. Én semmi különöset nem éreztem, és hát tényleg nem történt semmi... pedig már annyira türelmetlen vagyok, egész nap alig tudok mit kezdeni magammal, szinte már csak a szülés foglalkoztat. Így aztán most olyan rossz, hogy ennyire belém beszélték, hogy hétvégén már babázunk, aztán semmi. Ráadásul a dokim is azt mondta már 2 héttel ezelőtt, hogy bármelyik nap szülhetek. (Ő persze nem a frontra alapozta a kijelentését.)
2009. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat!


Én is azt gondoltam, hogy a fronttól beindul a szülés, de nem .

Mondjuk tegnap folyamatossan kemény volt a pocim, rossz volt úgy.

Lehet ma indul be. A lényeg hogy egyikünknek sincs már sok. Bármikor jöhet a picuri. :D

Könnyű szülést!

39+2 hetes kismama

2009. febr. 9. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!