Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Veszélyeztetett terhesen, egy...

Veszélyeztetett terhesen, egy újnyira nyitva szükséges (lehet) málnalevélteát innom?

Figyelt kérdés

34.hetet tegnap töltöttem, igazából most fekszem, hogy ne szülessen meg elöbb. De a 34.héten kell elkezdeni a gátmasszázst is és a málnalevél teát is ajánlják. Én ihatom, vagy a koraszülés veszélye miatt nem jó.

A málnalevél tea a tágulást segíti szülés közben, előtte?

Tejtermelést befolyásoló homeopátiás bogyók? Szedhetem?


2009. febr. 10. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A málnalevél teáról nincs tapasztalatom,bár ha veszélyeztetett vagy, nem biztos, hogy próbálkoznék vele a helyedben. Hosszú még a 6 hét. A homeós bogyót elég akkortól szedni, miután megszültél. Akkor lesz csak mit fokozni. A hormonok is csak attól indulnak be rendesen. Figyelj rá, hogy előtte és utána fél óráig ne egyél, ne igyál és nem ajánlják a mentolos fogkrém, rágó használatát se. Van kimondottan homeós fogkrém. KItartás!
2009. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Málnalevelet ne kezd még el, nehogy beinduljon a szülés. Majd a betöltött 36. héttől idd, akkor már nagy bajt nem okozhat.
2009. febr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!!
2009. febr. 11. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!