Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a Dél-pestiben szültetek...

Akik a Dél-pestiben szültetek császárral, elolvasnátok?

Figyelt kérdés

2008-ban a fiamat sürgősségi császárral szültem,mert nem tágultam,és romlott a szívhangja.Nem volt dokim.

Most 35 hetes vagyok,a doki akihez járok,azt mondta,h lesz a kórházban olyan doki,aki meglátja h császározni fognak e időelőtt,vagy mi lesz,mivel nincs fogadottom megint.

Orvosom szerint a dél-pesti híres arról,h előzetes császár után nem engedik a sima szülést.

Azok válaszát várom,akik császárral szülték az első babát,és a második hogy alakult... Remélem érthetően írtam a kérdést.. :S

Köszi

35 hkm


2011. febr. 11. 21:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérdés az,hogy vajon mire számíthatok? Nálatok hogy volt?! Engedték a sima szülést 2.nak,vagy kiírtak műtétre?
2011. febr. 11. 21:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy off, akkor bocsánat.

Barátnőm 1,5 éve szülte a Délpestiben az első babáját császárral (faros volt), most a másodikat várja, májusban fog szülni, már előre megmondta neki a dokija (fogadott), hogy ne is számítson természetes szülésre, tuti császár lesz, készüljön erre.

2011. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Énis kérdeztem a kezelődokitól,azt mondta,h nem biztos,de

jobb,ha a császárra készítem magam,mert a kórházban állítólag 95%,h előzetes császár után a kövi is az....

Nálam 2,5 év lesz a kicsit között! Erre is azt mondta,h inkább császár!

Ezért kérdezem,hogy inkább olyanok válaszoljanak,akiknek mondjuk nem volt dokijuk,hogy akkor mi történt velük,mivel nekem sincs,így majd az aktuális doki fogja megmondani,h hogyan tovább... :S

Ettől kitör a frász,h majd kiderül...addig semmit nem tudok. :(

2011. febr. 11. 22:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,

11hónapja szültem én is a Dél-pestiben császárral. Nekem fogadott dokim volt,és ő azt mondta ha minden rendben lesz mehet a sima szülés.

Ettől függetlenül én a második babát már nem ott fogom szülni.

2011. febr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!