Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma hajnalban fehér folyásra...

Ma hajnalban fehér folyásra ébredtem, át is kellett öltöznöm. Mi lehetett az? ! 40 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy a nyákdugó.
2009. febr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a nyákdugó lehetett de az is lehet hogy magzatvíz is jött már.Ha a magzatviz megy el akkor az olyan nyálkás.Szerintem hamarosan anyuka leszel,sok szerencsét és könnyű szülést kivánok neked.
2009. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is Én is kívánom neked!!

Talán már a kezedben is van a picikéd!!!!!

Sok boldogságot!!!!!!!!! üdv egy 6 hós babuci anyukája

2009. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az bizony!Közeleg a szülés!:)könnyü és szép szülést kivánok neked!üdv:4 és fél hónapos kicsi csajszi anyukája
2009. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nyákdugó.

Nekem is szokott mostanában fehér folyásom lenni. Nagy mennyiségben és hirtelen jön. Aztán napokig megint semmi. És még nem szültem meg, pedig a 40. hétben vagyok. Én kérdeztem a dokimat, azt mondta ez természetes ilyenkor. Ne aggódj! Észre fogod venni, ha magzatvíz vagy egyéb fog folyni. Addig is kitartás, már nem kell sokat várnunk!

2009. febr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok! Szeretném megköszönni a válaszokat és elmondani, hogy 02.13-án megszületett a kisfiam 3500g-mal és 50 cm-rel.Másik kismama aki szintén 40 hetes volt és válaszolt nekem.Neked is gondolom megszületet a babád?! Mikor?Jól vagytok?
2009. márc. 12. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Igen, anyukák lettünk. :) Szerencsés lesz a fiad vagy a lányod, ha péntek 13-án született. :D

Én 14-én szültem egy csodálatos kisfiút: 3700 g, 54 cm.

2009. márc. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit kialvatlan vagyok... :)

Szóval, a fiad lesz szerencsés.

Amúgy jól vagyunk, csak kicsit hasfájósak vagyunk. És ti hogy vagytok?

Üdv: Julcsi

2009. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Gratulálok a babádhoz.Akkor szinte egy napon születtek. :-) Nálunk is elkezdődött a hasfájás sajnos.Minden délelött szinte sírással megy el.Próbáltam a mecsek baby teát, de nem igazán vált be.Ti mit használtok? Mennyit nőt a picurkád?Könnyű szülésed volt?Honnan írsz?Én a Dél-Pesti Kórházban szültem.Bocsánat a sok kérdésért.Csak úgy dől belöllem. :-) Puszi.Anita
2009. márc. 17. 13:58
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg majdnem egy napon születtek, mert az enyém 0 óra 20 perckor született. 20 percen múlt, hogy nem 13-án... Pénteken el kezdett folyni a magzatvizem, rögtön tudtam, hogy mi van. Fájásaim gyengék voltak. Bent a kórházban az oxitocintól nagyon beindult, epidurális érzéstelenítőt kaptam. Hamar megvolt, viszonylag könnyű szülésem volt. És neked milyen volt? Amúgy a váci kórházban szültem, és elégedett voltam mindennel.

3570 g-mal jöttünk haza, múlt héten 4630-at mértek. Ti mennyit nőttetek?

Nekünk is inkább napközben fáj a hasunk, szerencsére. De mióta többször böfiztetem etetés közben, azóta jobb a helyzet. Az a baj, hogy spriccel a tejem, és alig győzi nyelni szegénykém. A Mecsek tea használ nálatok?

Írj privát emailt!

Julcsi

2009. márc. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!