Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 5-8 percenként iszonyatosan...

5-8 percenként iszonyatosan belenyilall a derekamba, erős mensis fájdalom, lehet igazi fájás?

Figyelt kérdés

A hasam nemigazán fáj eközben,csak kemény,viszont a derekam nagyon fáj ilyenkor.Már 1-2 órája figyelem, leginkább 5-6 percenként jön és legalább 30-40 mp-ig tart.

Ma vagyok 39+4 hetes.

Ezek igazi fájások lehetnek?

Ja,és ilyenkor jobb ülni,mert ha felállok felerősödik és a combomba is kisugárzik.

Első baba nem tudom mit tegyek!!


2011. febr. 14. 05:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szülsz. menj el fürdeni, ha igazi fájás, erősödni fog. aztán irány a kórház. párod veled van? ugye nem vagy egyedül?!
2011. febr. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinél így kezdődik. Kezdj el készülődni, ha sűrűsödik, vagy erősödik,irány a kórház.

Könnyű szülést!

2011. febr. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,szerintem te szülni fogsz.Nekem sem fájt a hasam,csak keményedett.Viszont a derekam az majd kiszakadt,amig a pici meg nem született.

Könnyű,és gyors szülést neked!

3 gyermek anyuja

2011. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi múlthét szerda óta ezt játsszuk és semmi!!! Remélem neked minél hamarabb meglesz!!
2011. febr. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Talán már kórházba vagy? :)
2011. febr. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez mőár szülés, akkor m ázlista vagy:-) De mire ezt írom, már lehet, hogy megszültél:)
2011. febr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

még aznap d.u megszületett a kislányom 14 óra vajúdás után.már itthon is vagyunk:)

és a hasam egyáltalán nem,fájt,csak a derekam.

2011. febr. 20. 09:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok neked!Sok boldogságot a picihez!
2011. febr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:)
2011. febr. 20. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!