Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeméremcsonti erős fájdalom....

Szeméremcsonti erős fájdalom. Szülés talán?

Figyelt kérdés

38/5 hetes kismami vagyok. Dél óta úgy érzem, mintha egy férfivázas biciklire ugrottam volna rá. Egyszerűen alig bírok menni úgy fáj. Nem csak a csont, hanem lassan már a hasam alján is görcsölget. A picur nagyon nagyon nyom,feszít, bepörgött, a hasam irdatlanul keményedik, és olyan mintha lejjebb csúszott volna. . ..

Akkor menjünk kórházba ha az alhasam kezd görcsölni, és szétszakad a derekam?

Első babám lesz, és nem tudom mikor induljunk neki. Nem a szomszédba megyünk, kb 30 perc.

Köszönöm előre is!


2009. okt. 20. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szio,én is pont ilyet érzek alig birok elindulni,meg felállni,de én még 34.hétben vagyok!te miota érzed ezt a tünetet?én a helyedben felhivnám a dokit mert lehet már nyilsz végülis itt az idö :-)!nagyon sok sikert kivánok!melyik városban szülsz?
2009. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

jÓ EZ a bringa ülés,megnevettettél!én ezt ugy mondom,alámrugtak.nekem kb 34-35 hét ota van ez,38.hét ota bő 1 ujjnyira nyitva vok,hétfőre vok kiirva,de mást nem érzek,csak ezt a nyomást.ha messzebb vagy a kórháztól,sztem ha kezdesz görcsölni,induljatok,mert felpöröghetnek az események.én is igy jártam az elsövel.görcsölgettem,(nem görcsöltem kimondottan),mire beértünk,2 perces fájásaim voltak a doki szerint,amit én nem igazán éreztem.

Könnyű szülést Neked,és mindnyájunknak!

2009. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szaisztok kismamik!Éna 36.héttől érzetem ezt azalám rúgós ffi biciklivázas szitut igen kellemetlen!DE szerintem ennek igazábol sok jelentőssége nincsen mert kerek 40.héten kiirt nap elött 1 nappal szültem eggy nappal előtte bekellett feküdjek mert lelassult a picur!Kitartás!6hós nagylegény anyukája:)
2009. okt. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!