Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erős összehúzódás, de fájdalom...

Erős összehúzódás, de fájdalom nélkül?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett kismama voltam,majd fenyegető koraszülés állt fenn C:3100.

Tervezett császárra készültünk egyéb okok miatt.A kiírt napon magától megindult a szülés.A szülőszobán igen erős fájásokat jelzett az NST,és a dokim is látta a hasamon,hogy fájásaim vannak.Ez nálam olyan volt,mint a jósló,de erősebbek,mintha szét akart volna a hasam repedni.Ez csak kellemetlen volt,de nem fájtak egyáltalán.

Tapasztalt valaki ilyet?Ez mit takar?A következő szülésnél is ez várható?

Köszi!Szép estét!


2011. márc. 19. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 4 gyerekem van.3 sima szülés 1 császár.örülj neki hogy ilyen könnyen szültél.én is mind hármat igy szültem.a három nem ért egyet.sokan meg a csempét lekanák a falról.de ez nem azt jelenti hogy a második is könnyen megy.nekem könnyü volt.a sógornőmnek az első 15 perc.a második 2 nap.
2011. márc. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szió!

Nekem is úgy volt, hogy a gép erős fájásokat mutatott, de én csak enyhén éreztem, a szüléskor is fájt, fájt, de nem volt olyan elementáris, mint sokan mondják, azt mégis kinyomtam:-)

2011. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Így legalább megtudtam,hogy nem én vagyok az egyeedüli "csodabogár".Ismerőseim csak néznek,hogy miről is beszélek,mert nem tapasztaltak ilyet.

Várom a többi hozzászólásokat.

2011. márc. 25. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!