Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39hét 5nap és a drága fiam...

39hét 5nap és a drága fiam még mindig az "albérletben". Nagyon nem bírom már. Volt már minden. Forró fürdő, óriás takarítás, lépcsőzés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jóslóim vannak, a mindjárt megjön érzés elég erősen, iszonyatosan keményedek, feszül,reggelente alig birok felkelni és még az is fáj ahogy a Drága megmozdul...Múlthéten vizsgáltak a baba teljesen lent van méhszáj teljesen elvékonyodva de még zárt...Már egy hete "szenvedek"...
2011. febr. 14. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Türelem! Én a fent leírtakon kívül még a szex-szel is próbálkoztam, de semmi. 11 nappal hordtam túl a lányomat. Pedig emelgettem eleget az 1 éves fiamat is. Gondolj arra, hogy olyan gyerek még nem volt, aki benn maradt:)
2011. febr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
42 hét a terhesség
2011. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem ez volt a kérdésem!!
2011. febr. 14. 13:10
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem Coca Cola & a szex jött be:)

Másnap elfolyt a magzatvizem

2011. febr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát igen,ezeken kívül nem nagyon tudsz mást tenni sajnos.

A terhesség meg 40 hét,nem 42.

2011. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

+/- 2 hét, vagyis a 38. héttől a 42. hétig bezáródóan bármikor megszülethet a baba, ha nem lehet pontosan tudni mikor is fogant.

De a kérdésedre válaszolva türelem és türelem! Vannak praktikák (emelgetés, szex, forró fürdő stb.), de nem mindenkinél jön be, és van amikor meg kell indítani a szülést.

Jó egészséget és szép szülést kívánok neked!

2011. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld ki a bábakoktélt.

fél deci ricinusolaj,

2 centi alkohol (pálinka, vodka)

és 1-2 deci rostos gyümölcslé

.

2011. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csinálhatttam bármit is, mindkét fiamat túlhordtam, ráadásul úgy, hogy mindegyikkel idejekorán ki is nyíltam.


Kitartás:)

2011. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én teljesen zárt voltam végig, nem nagyon akart a babám kibújni. Végül 40 hét 3 napra született meg. Nagyon nehéz az utolsó pár nap, de a baba tudja mikor kell jönnie. S ne feledd, most még egy kicsit egyedül lehetsz, na de utána. :)

(Már ha első baba...)

Kitartás! Hamarosan megszületik a picike!

2011. febr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Első baba, igen!!

Hát most is jönnek mennek...keményedek feszül, meg ez a nagyon erős menzesz szerű érzés...

2011. febr. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!