Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 41 hetes km vagyok második...

41 hetes km vagyok második babámmal. Mindent kipróbáltam, hogy kibújon. (szex, takarítás, séta. ) Első spontán indúlt. Van mág esélyem, hogy ő is magától kibújon?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének.Előre is köszönöm!Nagyon türelmetlen vagyok már.:)
2010. febr. 14. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Guggolás,lépcsözés......

Meleg fürdö.Jó adag fahéjjas tea.Vagy bármi amiben sok a fahéj.Ja a bába koktél soknak bejött.

Írj,hogy mi lett.

24 hós,és 36 hetes km.

2010. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Miből áll a bábakoktél?
2010. febr. 14. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Van! Az én lányom pont 1 hetet húzott rá a kiírt időponthoz képest, de spontán indult. Behívtak a kórházba egy konzultációra, ahol egy főorvos vizsgált meg, majd megbeszéltük a dokival, hogy másnap reggel indítanak. Este beindultak a szülési fajdalmak. A kislány azt mondta, engem nem fogtok indítani, jövők én akkor amikor akarok! Igaz, a védőnőm mondta nekem hónapokkal korábban, hogy az orvosok tudnak úgy vizsgálni, hogy délután még semmi, estére meg megyünk szülni. Én kipróbáltam a lépcsőzést, a málnalevélteát, a szexet, bazi sok sétát, guggolást, 3 héten keresztül csináltam, nem volt hatásos. Kívánom sikerüljön spontán indulnia ennek a szülésednek is!
2010. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2010. febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocsika hogy elöbb nem volt idöm a beillesztésre.A lányom nem hagyott idöt.2 barátnömnek is beindult töle a szülés.Eggyiknek rá pár órára,a másiknak pedig éjjel.

Ès soktól hallottam is már.Az íze nem kellemes,de kibírható.

Ìrj,ha sikerült valami.

A lányom nekem is késöbb jött,40+6.De magától indult.

Könnyü szülést.

2010. febr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nekem semmi nem jött be.Ma voltam NST-én és mivel semmit nem mutat ezért holnap be kell feküdnöm a korházba csak nem tudom miért.:(

Baba jólvan aktív,szívhang is rendben.Reméllem nem várat magára sokat.

2010. febr. 15. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mi újság?Hogy alakult?Beindult magától a szülés? Természetesen szültél?
2010. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1 hét kórházi bentlét után február 25-én 15:15-kor megszületett Panka kislányom 3420g 55cm magától indult nagyon gyorsan és gátvédelemmel szültem.Sajnos a tulhordás miatt kapot egy fertőzést és tüdőgyulladást de már jólvan és nagyon jó baba:)
2010. márc. 20. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!