Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39hét 5nap és a drága fiam...

39hét 5nap és a drága fiam még mindig az "albérletben". Nagyon nem bírom már. Volt már minden. Forró fürdő, óriás takarítás, lépcsőzés. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jóslóim vannak, a mindjárt megjön érzés elég erősen, iszonyatosan keményedek, feszül,reggelente alig birok felkelni és még az is fáj ahogy a Drága megmozdul...Múlthéten vizsgáltak a baba teljesen lent van méhszáj teljesen elvékonyodva de még zárt...Már egy hete "szenvedek"...
2011. febr. 14. 12:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy kiados szex???
2011. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már eltelt egy hét. Meg lett a babád?
2011. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is pont a napokban gondoltam rád, hogy megvan e már a pici!
2011. febr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!

Hát eltelt már azóta egy kis idő...de csak most van rá lehetőségem, köszönöm kérdéseteket, igen pont a kiírt napra megszületett, normál szüléssel 3600gramm, és 52cm-el az én GYÖNYÖRŰ KISFIAM!!

Nagyon simán ment minden, már 5-3perces fájásokkal kezdtük szinte "kibírható" volt! Mire beértünk a kórházba 4cm-re voltam tágulva, felvették az adatokat, sétáltam, ez egy óra volt, majd megint megvizsgáltak 8cm, közölte a doki, ok szülünk...:) 11óra 32-kor feküdtem fel a szülő ágyra(tisztán emlékszem, velem szemben volt az óra) és 11óra 45perckor már fel is sírt Tökmag!! Azóta eszünk alszunk telerakjuk a pelust, egy hangunk sincs!!

2011. márc. 3. 14:09
 15/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Sok boldogságot, kitartást, türelmet!

2011. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!