Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha érzem, hogy beindul a...

Ha érzem, hogy beindul a szülés, itthon elkezdhetem már a homeos bogyókat, amik direkt a szülésre vannak? Cimicifugára+caulora gondolok!

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én akkor kezdtem el szedni fel óránként felváltva amikor 5 perces fájásaim voltak. Szerintem hatott, amikor 3cm-re voltam kitágulva, azt mondták hogy 4 óránként fogok 2cm-t tágulni. 4 óra múlva már 8cm voltam, az utolsó 2cm pedig 2 óra alatt tágult ki. Igaz, nem tudom hogy nélküle hogy ment volna, de én hiszek benne. Hány hetes vagy? Ajánlom a málnalevél teát is, én napi 3 bögrével ittam a végén.

Könnyű szülést Neked!


4 hetes kisfiú anyukája.

2011. febr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam a szülés 5 percesekkel kezdődött, és én elfelejtettem otthon elkezdeni szedni fél óránként!Az első fájás után 4 órára értünk be a kórházba (másfél óra 5 perces után már 3 perceseim voltak) és ott kezdtem el 1 órával később szedni a szülésznőm emlékeztetett! :)


Szóval az első fájás után 5 órával kezdtem el szedni, akkor folyt el a vizem is, és akkor voltam 2 ujjnyi!5 óra alatt 2 ujjnyi :( Eléggé kétségbe estem!


Ez után 3 órára a kezemben volt a lányom!kb két óra alatt teljesen kitágultam, és 50 perces kitolással született meg a 4 kilós 61 centis lányom! Szóval én nagyon örülök, hgy nem kezdtem el otthon szedni, mert akkor lehet a kádban szülök! :)

De nálunk családi vonás a gyors szülés, lehet nem a homeótól volt! :), bár tuti hogy a másodiknál is alkalmazni fogom!


A szülésznőm azt mondta amúgy, hogy amíg nem folyik el a vizem, addig szedhetem, mert nem gyorsul fel olyan hamar amíg a víz bent van!


Könnyű és szép szülést kívánok! :)

15 hós kislány anyuja!

2011. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!38.hétben vagyok,málnalevelet iszom már 3hete,0,5litert.Arnicat+Caulot is eszem már,napi 1-1*5golyót.Én is bízok benne nagyon!Jó babázást!
2011. febr. 17. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!