Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Menstruációs probléma, vagy...

Menstruációs probléma, vagy teljesen normális dolog?

Figyelt kérdés
Éppen ma 3 hónapos a babám. A szülés utáni első menstruációm január 8-án jött meg, a következő febr. 6-án. Az 7 napig tartott (soha nem húzódott még így el), aztán 3 nap szünet után újra megjött. 30 napja fogamzásgátló tablettát szedek, de a gyógyszer elm. nem okoz ilyesmit. Menjek nőgyógyászhoz, vagy ez normális lehet szülés után? Köszi, ha tudtok tanácsot adni!
2011. febr. 19. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is összevissza jött, de ha aggaszt, menj orvoshoz
2011. febr. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szülés után a fogamzás gátló felboríthatja a hormon háztartást-ami még amúgy se rendeződött..

3 dolgot tehetsz:

1. szeded tovább a f.gátlót,és vársz- én ezt nem tenném.

2. nem szeded a f.gátlót, és megvárod,hogy így jöjjön helyre- ehhez hozzá fűzném azt,hogy azoknál a nőknél,akik nem szednek gyógyszert,azoknál előfordul,hogy 1-2 hónap menstruáció kimarad. ez normális.

3. elmész az orvoshoz és beszámolsz a dologról.-ezt tenném.


Első szülésem után kereken 6 hetes volt a lányunk,amikor megjött. a 7. héten vissza mentem kontrollra,akkor kaptam f. gátlót- több hónapig szenvedtem,mert teljesen felborult a ciklusom: 29 napból a szokásos 5 nap helyett 26-27-et véreztem. Elmentem ahhoz,aki felírta a gyógyszert,nem mondott rá semmit. Végül egy másik nőgyógyászhoz mentünk,aki felírt egy f.gátlót,ami helyre hozott.


2. szülésem után 8 hétre jött meg először,aztán 2 havonta jött meg,a szokványos módon,mennyiségben- nem szedtem f.fátlót. 7 hónapos volt a kicsi,amikor rendeződött.

2011. febr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most meg fel van teljesen fordulva a hormonhaztartasod es eltarthat egy par honapig meg visszaall minden, de ha aggodsz, mindenkepp menj orvoshoz!
2011. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2011. febr. 24. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!