Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülész-nőgyógyászt keresek a...

Szülész-nőgyógyászt keresek a SOTE I-es vagy II-es számú klinikáján? Magán orvost szeretnék, akinél viszonylag olcsó a szülés. Nincs konkrét tarifa, annyit adsz amennyit akarsz!

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sote II-n dr.Tömösváry zoltán.nagyon jó és megbízható.
2009. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

SOTE I-en Dr Beke Artúr. A gondozás nagyrésze a klinikán tb-re történik (ultrahang, ctg, vérvétel és ami még közbejön), magánrendelésre a 9 hónap alatt kb 5x hívott, ott alkalmanként 6000ft-ot kér. A szülésre nem beszéltünk meg előre összeget, magyarul rám volt bízva:)

Nagyon elégedett voltam vele, a következő babónál is hozzá megyünk!

2009. márc. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
II. nőin dr. bánhidy, ő az igazgatóhelyettes is, nagy tekintély!
2009. márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tömösváryt és is ajánlom, Ő csinálta a vetélés utáni küretemet. Pont Ő volt ügyeletben, nem fogadott doki volt. Nagyon rendes, ha megint sikerül a baba, felfogadom mindenképp!
2009. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Szép napot mindenkinek!

Üdv: Beácska

2009. márc. 24. 11:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Dr. Timmermann Gábor

SOTE II.

www.timmermann.hu

2009. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Dr. Tömösváry Zoltánt én is ajánlom. Én csak jót tudok róla mondani, kedves, helyes, szimpatikus, és nagyon jól felkészült fiatal orvos. Úgy magyaráz, hogy értsd, és nagyon emberi. Minden kérdésemre alaposan válaszolt, kedves volt, türelmes, hozzá jártam már a szülés előtt is, és azóta is.


A száma: 30/241-0194

2010. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!