Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Sima szülés után -gátmetszésse...

Sima szülés után -gátmetszéssel, belső varratokkal- mikor tudtatok először ülni?

Figyelt kérdés
már 10napja szültem,de még mindig nem tudok ülni.olyan rossz:(
2011. febr. 24. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Engem a belső varratok nem zavartak az ülésben, de mivel a gáton hosszú lett a vágás, bizony, míg normálisan le tudtam ülni eltelt majd 2 hét... Addig nagyon meggondoltam akarok-e egyáltalán leülni és az ülés módjára is oda kellet figyelni.
2011. febr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia, hat nekem is eltelt biza jo 2 het miutan kijottem a korhazban, ami osszeszamolva majdnem 3 het lett, az uszoguni bejott(gyereknek valo, az kisebb volt). de mar 2 het utan ultem jol, csak nem volt meg az igazi, de 3 het utan mar minden okes volt.
2011. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor még türelmes leszek és finoman próbálkozgatok
2011. febr. 24. 19:27
 4/11 anonim ***** válasza:
Engem 1 órán keresztül stoppoltak mert szét szakadtam ( külső, belső varrat)de 3 órával a szülés után már tudtam ülni.Nem vicc, tényleg nem fájt. Szerencsés vagyok.
2011. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy alvás után már ültem, persze eléggé fájt.

3 nap után rövid ideig a törökülés is sikerült.

2011. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire nem zavart az ülésben a gátmetszés.A belső varratokat nem lehet érezni...Utána simán ültem, de mondjuk csodálkoztak a többiek!
2011. febr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az első szülésnél 4 nap múlva, a 2.szülésnél pedig a szülést követő 1 óra elteltével már ültem a tolókocsiban, és utána is a szobában.
2011. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 réteg varratom volt, plusz hüvelyplasztikám ott helyben, mert mentek szét a varratok. Reggel 8-kor szültem, délben már vígan ebédeltem az asztalnál (ebédlőben kötelező enni szobában nem lehet). Kicsit húzódott annyi.
2011. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor én is a szerencsés vagyok, mert nekem sem fájt sohasem a varrat. A szülés után 3 órával már simán ültem,inkább furcsa volt mint fájdalmas.
2011. febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem is sokáig varrtak, majd 1 óra, hosszabb volt a varrás, mint maga a szülés. Volt gátmetszés, belső varratok, csillag alakban szakadtam. Már az orvos is ideges volt. Ezek után sajnos várható volt, hogy hetekig nem tudtam rendesen ülni. Minden séta után nagyon elfáradtam, alig bírtam felmenni a lakásba, fájt alul. Kereken 5 hét után múlt el a fájdalom.

EDA-t kaptam, szülés után nem tudtam pisilni, katéter volt bent napokig. Aztán hetekig nem ment a pisilés, magától nem ment, hogy is írjam, nyomni kellett, hogy pisilni tudjak. Szex 1 évig nagyon fájt. Szóval, akit csak lehet, lebeszélnék az EDA-ról!

2011. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!