Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van összefüggés? Ha a fiamat...

Van összefüggés? Ha a fiamat túlhordtam, és indítani kellett 5 nap után, akkor a második babánál is ez vár rám?

Figyelt kérdés

Vagy ő akár előbb is jöhet?

És most is úgy fogok reagálni az oxitocinra, mint akkor? (Szóval ez a nő, az anya szervezetétől függ, vagy a babának kell rá jól reagálni?)


2011. febr. 25. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:

szia

Elvileg igen,nekem a nőgyógyászom azt mondta,hogy ez amolyan alkati kérdés.Tőlem azt kérdezte,volt-e túlhordás a családban,én meg mondtam,igen,szinte mindenki túlhordja.

És igen,az enyém is 41. hétre született.

szóval nem szentírás mert minden terhesség más,de elképzelhető hogy most is túlhordod.

Minden jót,6 hós kislány anyukája.

2011. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én mindhárom gyermekemet túlhordtam. De szerintem ez azzal is összefüggésben lehet, hogy nem a ciklus közepén van a peteérésem, hanem a végén.
2011. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függhet, hogy milyen alkat az ember. Én pici vagyok, és irtó nagy hasam volt, 38-on szültem mindkettőt, már nem fértek el szerintem... (Persze lehet, hogy ez csak az én elméletem...) Kíváncsi vagyok, harmadjára hogy lesz...
2011. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves második!

Akkor Te valójában nem hordtad túl őket, csak el lett számolva, nem?

2011. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! 1. 40+5 nap, 2. 40+2 nap, 3. pont a kiírt napon. Szóval nálam nem volt nagyon összefüggés. És ha azt nézzük, h antibébibogyó előtt kb. 30 napos ciklusom volt, akkor a 2. gyerek is aznap érkezett, mikorra kiszámolták. Mit értesz az alatt, hogy uúgy reagálsz az oxitocinra? Nem tágultál eléggé attól sem? Nekem az elsőnél adtak, nem volt sok hatása, igaz, kiderült, nem is jól adagolták. A 2.nál muszáj volt, mert faros volt a drága, ott simán gyorsította az eseményeket, 3.nál már nem volt semmi beavatkozás, csak burokrepesztés.
2011. febr. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudod drágám ez olyan mint a zsákbamacska, majd a másodiknál kiderül, vagy bejön vagy nem
2011. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nemrégiben feltettem egy hasonló kérést, ott egy kedves válaszoló azt írta, hogy neki mindkét szülésnél kellett oxi, és már rettegett, hogy mi lesz, de érdekes módon a 2. nál elmaradtak azok a borzalmak, amik az első szülésnél voltka, persze gondolom így se volt fákylásmenet. :)
2011. febr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!


Oxitocint bekötötték reggel 7:45-kor, és 11-kor született a fiam. Nagyon gyorsan tágultam, "szerettem" az oxit, jól reagáltam rá.

2011. febr. 26. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
ja, akkor jó. :) nekem is volt oxi, meg az említett válaszolónak is, és hát nekünk borzalmas volt. gyorsnak gyors volt, ez igaz, de sztem nem lehet legalábbis részemről ennél durvább érzést elképzelni. de akkor te szerencsés voltál. :) (utolsó vagyok).
2011. febr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!