Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van összefüggés a panaszmentes...

Van összefüggés a panaszmentes terhesség és a könnyű-gyors szülés között?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Az első terhességem alatt rengeteg hánytam,a baba viszonylag gyorsan és könnyen meglett. A fiammal soha nem voltak panaszaim a terhességem alatt,viszont nagyon nehezen lett meg.
2011. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nálam nem volt. Problémamentes terhességem volt, 9,5 kilót híztam, nem vizesedtem, az utolsó napig fitt voltam, mégis több mint 20 órát vajúdtam, míg végül megcsászároztak.

Az hozzátartozik, hogy jóslófájásom sem volt, lehet, hogy ezért nem tágultam a megfelelő ütemben és a hasam is végig fent volt, nem szállt le.

2011. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés a kettő között. Én egyszer sem hánytam,nem voltak rosszulléteim. Pocakosan még suliba jártam,mellette dolgoztam is, Nyolcadik hónapban vizsgáztam, úgyhogy nagyon jól viseltem a terhességet. Aztán a nagy napon 16 óra vajúdás után szinte semmit nem tágultam. Majd sürgősségi császár lett a vége.
2011. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs.

Bár nálam pl így volt, kétszer is, szerencsémre.

2011. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés a kettő között. Én egyszer sem hánytam,nem voltak rosszulléteim. Pocakosan suliba jártam,mellette dolgoztam is. Nagyon jól viseltem a terhességet. Aztán a nagy napon 16 óra vajúdás után szinte semmit nem tágultam. Sürgősségi császár lett a vége.
2011. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Szilágyi anyuka ***** válasza:
Bocsánat,h.2szer küldtem el.
2011. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Panaszmentes, szuper terhességem volt. Szülésem katasztrófa volt...
2011. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés, bár mindkétszer könnyű terhességem volt, könnyű szüléssel.
2011. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok, gyors választ!

Reménykedtem, hogy van összefüggés! :((

2011. febr. 18. 22:32
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom megerősíteni,hogy semmi összefüggés nincs. Olyan jól viseltem a terhességet,ahogy nem is vártam(se hányinger,se szédülés,se lábfájás,se lábdagadás,sem pedig derékfájás nem volt)mégis 42 hétre szültem,császárral,mert hiába indították meg a szülést,nem tágultam sehova.
2011. febr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!