Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egyik nap 11-re kell...

Ha egyik nap 11-re kell bemennem a kórházba császár miatt, akkor aznap már műthetnek is?

Figyelt kérdés

Be kell mennem 11 körül. Kapok majd infúziót, fájásserkentőt.

Azt mondta a dokim, hogy ehetek előtte kis kekszet, ihatok vizet. Valami lightosat.

Akkor mikor lesz a műtétem?


Valaki itt a fórumon azt írta, hogy császárt csak reggel végeznek. Ez igaz?


2011. febr. 26. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez gondolom, hogy orvostól és kórháztól függ. Én mind a két gyerekemet császárral szültem, az egyiket 11:45-kor a másikat 21:45-kor. Nekem mind a kettő esetben be kellet feküdnöm előző nap. Mondjuk a másodiknál még aznap megműtöttek, mert nem volt jó a véreredményem és sürgősséggel műtöttek, de ha nem lett volna baj, akkor csak másnap 10-re voltam kiírva.
2011. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen műthetnek!

Én 11-re mentem ctg-re, előtte jól bekajáltam, utána uh-ra és mivel nagyon vékony volt az előző császár hege a doki mondta, hogy akkor nem várunk tovább, ma babázunk. Ki kellett várni, hogy elteljen 6 órát az utolsó evéstől számítva, addig kaptam infúziót meg feküdtem a vajúdóban.

Még aznap 16.47-kor született a fiam!

2011. febr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!