Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha beindul a szülés még...

Ha beindul a szülés még itthon érdemes pár falatot enni, vagy akkor már tilos?

Figyelt kérdés
2009. febr. 16. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Akkor már nemigazán kellene enni,így is kapsz majd beöntést ami nem kellemes,de kilehet bírni,és az tuti kipucol!:)Sőt még inni sem engednek!Engem császároztak,de úgy indult,hogy rendesen szülök.Egész éjjel fentvoltunk,beszélgettünk,stb,és majd'szomjanhaltam,és a férjem ott volt végig mellettem,Ő csepegtetett a számba mindig vizet.Ennyit lehetett.
2009. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha van étvágyad és nem 5 perces fájásaid ami miatt biztos nem lennél éhes. Vihetsz is kaját ha elhúzodnának a dolgok,hogy legyen energiád. pl csoki joghurt müzli szelet,kekszek szőlőcukor,sok folyadék.
2009. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem is császároztak, és nekem is úgy indult, hogy rendesen szülök és ihattam rendesen. A szülésznő mindig hozta nekem pohárba a vizet, mert mást nem voltam hajlandó meginni. :D
2009. febr. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem se enni, se inni nem adtak vajjúdás és szülés alatt. Amikor megindult a vajjúdás olyan izgalomba jöttem, hogy eszembe sem jutott a kaja:)

2009. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pár falat kekszet tudtam legyűrni,nem volt étvágyam.Szerintem ha tudsz enni,ehetsz,mert ha pl: hajnalban kezdődnek a fájások és csak délután mész a kórházba,addig úgyis felszívódik.Jobb,ha rákérdezel a dokinál vagy szülésznőnél.
2009. febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyél, mert a vajúdás kiszívja az erőd. Nekem szülés után utasításba atták, hogy egyek, igyak. Inni meg KELL! vajúdás alatt, mert különben még vért sem tudnak venni, nem tudnak vénát szúrni.

Én szülés után még hajnali 4-kor is felkeltem enni, olyan éhes voltam-3 napig.

2009. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nahát! Mi abban a logika, hogy valahol nem adnak inni, valahol meg azt mondják, hogy nagyon is fontos?? Szerintem ahol nem adtak inni, ott féltek attól, hogy pisilned kell. nem?:) Egy laikus
2009. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A laikusnak üzenem, nekem is ez volt rögtön az első gondolatom. :) Miért ne adhatnának inni? Sőt! Én meg pont azt hallottam, hogy enni is vihetünk magunknak a vajúdás idejére, meg inni meg aztán főleg. Persze mentes vizet.
2009. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm felhívta a férjét szülni fogunk. de nem kell sietned most rendeletem meg a pizzát azt megesszük és majd utána indulhatunk :)
2009. febr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En kulfoldon szultem. Itt a doki azt mondta, hogy a korhazi csomagban asvanyviz es konnyen eheto etel (keksz, chips, csoki) legyen mind nekem, mind a ferjemnek, mert nem lehet tudni, hogy meddig huzodik el a vajudas. Vegul nem volt idom enni, mert csak harom orat vajudtam, kedvem sem, mert vegig ket es egy perces fajasaim voltak, de rengeteg vizet ittam, kb 4 litert a harom ora alatt. Szabad volt. Szulest koveto napot is vegig ittam, kiittam a korhaz vizkeszletet... :-)

Erdekes, hogy ennek ellenere sem pisilni, sem kakilni nem kellett, beontest sem kaptam, baleset sem volt.

2009. febr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!