Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek belső varrása is...

Akiknek belső varrása is volt: Milyen volt a szex?

Figyelt kérdés

3 hónapja szültem, a párommal nem igazán sikerül összehozni az akciót, eléggé fájdalmas és feszítő érzés a korábbi belső varratok miatt. (A gáttal semmi gond.)


Gyakorolni kell, vagy hagyni, hogy teljesen rendbe jöjjön?

Ti hogy voltatok ezzel???


2011. márc. 2. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt az elején, rengeteg varratom volt belül. Viszont egy ismerősömnek azt mondták aki ugyanígy volt, hogy gyakoroljanak minnél többet. Én is ezt tettem, és bejött. 10 hónapos a babám, és szinte meg se érzem aktus közben, h szültem. Persze az elején nagyon rossz volt, volt olyan, hogy úgy szexeltünk, hogy én összeszorítottam a fogamat annyira fájt, de csináltam.
2011. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi is " gyakoroltunk" úgymond sokat, de mindig nagyon óvatosan. a mi babánk is 10 hós, már észre sem veszem régóta, hogy belső varratok is voltak. kb. 2-3 hónappal szülés után már nem igazán volt gondom vele, és teljesen 5-6 hónappal szülés után jöttem helyre ilyen téren.
2011. márc. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tényleg gyakorlás kérdése.

Nekem is nagyon feszített, fájt minden alkalom, de a sok síkosító és gyakorlás meghozta az eredményt. (Kívül-belül varrtak szülés után nem is 1*, mert később vették észre, hogy még mindig vérzik...)

4 hós a babánk és még a behatolás egy picit feszít, fájni már nem fáj; és utána jobb, mint eddig volt!

2011. márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az elso alkalom BORZALMAS volt.

Angliaban azt mondtak 1-2 hetet kell varni.5 het utan probaltuk eloszor, de elsirtam magam annyira fajt.Utanna 1 honapig nem tudott ra venni a ferjem.

Ugy 6-7 honapos volt a lanyom amire azt ereztem, hogy nem faj kicist sem.

2011. márc. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig igen rossz volt a szex. Szerintem nem a belső varratok miatt, hanem mert a szoptatás alatt nem csak kevésbé nedvesedik az ember lánya, hanem mert állítólag a hüvely fala is szárazabb, kevésbé rugalmas. Sokféle síkosítót kipróbáltunk, de egyik sem használt igazán. Az első 5 perc mindig nagyon fájdalmas volt, és utána sem volt túl jó. Kb 10 hós, 1 éves lehetett a baba, mire minden helyreállt. Úgyhogy türelem.
2011. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!