Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mitől lehet az, hogy a 36....

Mitől lehet az, hogy a 36. hétesn még voltak jósló fájásaim, de amióta a 37. héttől iszom a málnalevélteát és szedem a homeos bogyókat, nincsenek fájásaim?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia nekem eggyáltalán nem voltak jósló fájásaim, 40.héten elfolyt a magzatvizem, és másnak császároztak mert sajnos az oxitocin hatására se volt egy deka fájásom se...:S
2011. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

36 hetesen az nst olyan fájásokat mutatott, hogy a doki tökre megijesztett, hogy idő előtt fogok szülni. Aztán felírt magnesium citricit, amit még 1 hétig kellett szednem, illetve elkezdtem én is a homeós bogyókat. Na a dolog olyan jól sikerült, hogy végül a 41. héten megindították a szülésemet..., se fájásaim nem voltak, nem is tágultam, semmi, úgyhogy nekem a homeó fordítva sült el, nem tágított, hanem összezárt. :)

Ami nem vicces, hogy végül császár lett belőle.

Azt hiszem következőre kihagyom a magnéziumot is és a homeót is...inkább rábízom a természetre a dolgot.

2011. márc. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!