Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 9 napja szültem, és nincsenek...

9 napja szültem, és nincsenek méh összehúzódásaim szopikor és soha, a vérzésem is erős még (közepes mensi). Más is volt így, nem lesz baj?

Figyelt kérdés

A dokitól 3 napja kaptam cseppeket rá, de még mindig semmi.

A hasam nagy, ott lötyög bennem a puha nagy méhem.

Nyugtassatok meg légy szíves.


2011. jún. 3. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

utófájásaid vannak


ergam cseppeket nem ismerem mennyi idő alatt kell hatnia ha nem írja a betegtájékoztató hívd fel a dokit hogy nézzen meg.

a vérzés mértéke normális de nézzen meg mert lehet hogy nem jól kontrahált a méhed.

2011. jún. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vagyis nincsennek utófájások és ez fura.. na jól elirtam .

kérdezd meg a dokit!


jobbulást!!!

2011. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, nem kell majd befeküdnöm, a dokim szerint így nem lökődött ki még minden, most reménykedünk.
2011. jún. 3. 11:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem méhösszehúzódásokat.

10 hétig véreztem szülés után, és már nagyon idegesítő volt a dolog, voltam dokinál is, de semmi baj nem volt szerencsére, csak nálam lassabb volt a "visszaalakulás".

Amúgy nekem annyit mondott a doki, hogy mielőtt elkezdenék szedni bármit is, inkább nagy dózisú C vitamin pezsgőtablettát igyak. Az segít a vérzés csökkentésében.

De persze egyeztess a dokiddal!

2011. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem egyszer sem méhösszehúzódáskat, kb 4hétig erősen véreztem majd még beletelt 3 hétbe mire teljesen elmúlt,doki azt mondta,hogy minden rendben van!
2011. jún. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3,5 hétig nagyon véreztem és nem volt semmi összehúzódás, a hasam is elég nagy volt. 5. héten megint elkezdtem vérezni, majd erős szagú folyás volt 3-4 napig. 7. héten mentem vissza orvoshoz, mindent rendben talált. 10 hete szültem, és már alig nagyobb a hasam, mint terhesség előtt, pedig nagyon nagy hasam volt a terhesség végén.
2011. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A dokim ijedt meg, amikor 1 héttel szülés után látott (lázam volt - tej miatt), hívta a főorvost, aki szerint nem volt baj. Így kaptam az Ergam cseppet, de nem csinál semmit. Az a lényeg, hogy más sem érzi feltétlenül :-)

Köszönöm!

2011. jún. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!