Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány hetesen vettek hüvelykene...

Hány hetesen vettek hüvelykenettet fertőzés megelőzése érdekében? én 36 hetes vagyok de nem vettek.

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hetesen vettek.(Szegeden)8hetes baba anyukája
2009. febr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 37.héten vették le.(Eger)
2009. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam kérdezni. Engem ma vizsgált először a dokim (mert 28 hetesen váltottam) most 38 hetes vagyok és nem vett le kenetet legalábbis nem mondta és nem is láttam. Csak azt nézte, hogy zárva vagyok-e.

Lehet, hogy nem is mindegyik veszi le?

Állítólag elég ritka ez a "nemtudommilyencoccus" de azért örültem volna ha megnézi. Szerintem nekem már tuti nem fogja. Jövő héten megyek legközelebb ha addig meg nem szülök.:-/

2009. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szerintem kérdezzetek rá a dokinál, nekem ebből nagy problémám lett a korházba. Mikor tulhordással befektettek kérték az eredményt, mondtam, hogy nekem nincs olyanom. Azelőtt még nem is hallottam róla. Teljesen fel voltak háborodva a dokik és a nővérek is, hogy azt már 36 hetesen meg kellett volna csinálni. És le is vették nekem ott 40+3 hetesen. És hát akkor már elég kellemetlen volt. Sőt, arra is figyeljetek majd oda, hogy az utolsó laborotok ne legyen egy hónapnál régebbi, nekem három nappal régebbi volt, és szülés közbe vettek tőlem vért, mert különben nem kaphattam edát.

2009. febr. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem levették a 36.héten, de azt mondta a doki, hogyha fertőzésem van(streptococcus), akkor úgyis bekötnek egy antibiotikum infúziót szülés közben, és nem lesz semmi baj.Nem tragédia, hogy nem vették le, de azért megvan a véleményem az ilyen szülészekről.
2009. febr. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ez mas gyakorlat, de en kulfoldon szultem es kozvetlenul szules elott neztek meg. Elfolyt a magzatviz, akkor mentunk be, fajasok meg nem voltak es amikor megvizsgaltak, akkor vettek kenetet a fertozesveszely miatt es vert is. Kuldtek a laborba, kb fel orat kellett varnunk ra, negativ volt, nem volt fertozesveszely, igy meg haza is engedtek. Igaz, harom ora mulva robogtunk vissza, mert ugy begyorsult a fojamat, hogy mar tolofajasokkal ertunk vissza a korhazba...

Azt mondtak, hogyha pozitiv lett volna az eredmeny, akkor bent tartottak volna mar es a baba kapott volna antibiotikumot, miutan megszuletik.

Szoval az sem kizart, hogy ott is ki tudjak meg ertekelni meg vajudaskor, itt eleg gyorsan ment, pedig ejszaka volt.

2009. febr. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok. Termeszetesen foLYamat.

Elnezest.

2009. febr. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36. héten vették le.
2009. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat.Ugy döntötem ,hogy jövö héten megyek CTG-re és fogok szolni, hogy nekem nincs meg ez a vizsgálat.
2009. febr. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!