Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek? Az egész...

Mi a véleményetek? Az egész terhességemet végigkíséri sajnos gombás vagy akármilyenes fertőzés. Most vagyok 36hetes, csüt-n voltam orvosnál, most is talált, írt fel Klion kúpot meg tablettát is.

Figyelt kérdés
Szülés közben lehet baja a babának a fertőzéstől? Az antibiotikum megvédi vmennyire az anyatejen keresztül?
2010. jún. 22. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én március 15.-én szültem,császárral.gyakrlatilag az eész terhességetmet végigkísérte a fertőzés,amúgy is nagyon hajlamos vagyok rá,ilyenkor meg erre érzékenyeb a szervezet.mielőtt szültem,1 héttel vettek mintát,és szülés előtt kaptam antibiotikumot vénsan,hogy a bébi ne apjon semmi fertőzést.végül úgy alakult,hog császár lett a vége.hétfőn szültem,csütörtökön már összepakolóan voltam,hogy jöjjünk haza,erre mondta a gyermek orvos,hogy a kislányomnak nő a CRPé értéke(ez valami fertőzésre utal a szervezetében),antibiotikumot kell kapjon.bent kellett maradnunk még 4 napot,csórikám reggel-este kapta a szuriját,de hál' isten rendbejött.hogy ez attól volt-e,nem tudom,azt mondták a kórházban,lehet.erre azért ne görcsölj rá,nem biztos hogy nálatok is lesz,haa meg igen,inkább vegyék észre,és kezeljék ki a kórházban mihamarabb a piciből.könnyű szülést,és sok boldogságot kívánok!!
2010. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is szintew végig volt fertőzésem. Nekem azt mondta az orvosom, hogy nem írhat a canesten combi és társainál erősebbet, főleg nem szájon át. Így maradt az a méreg drága canesten. Én is kaptam a vajúdás közben antibiotikumot, de azt azért, mert sokáig voltam magzatvíz nélkül. A babám is kapott ugyanezért. Tehát nem feltétlenül kap el bármit is a baba.
2010. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!