Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez normális? Szülés utáni...

Ez normális? Szülés utáni első mensesnél nagy vércsomók?

Figyelt kérdés

Most jött meg és kijönnek ilyen nagy vércsomók is, ez ugye normális?

Vagy valami gáz van?


2011. márc. 3. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Alvadtvér? Nekem olyan csak szülés után a 2.-3. napon volt, doki kiszedegette, de nem mondott semmit. Mondjuk én nagyon megijedtem, mert olyan diónyi nagyságú darabok estek ki belőlem :( Mennyi ideje, hogy szültél?

Mondjuk én tuti nem bírnám ki, és megkérdeznék egy dokit.

2011. márc. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen alvadt vér, 1,5hónapja szültem(császárral).

És ezek is elég nagy darabok

2011. márc. 3. 19:48
 3/5 A kérdező kommentje:
És rendesen csöpög folyamatosan a vér, picit rémítő.
2011. márc. 3. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hat hétig sokszor jött ki alvadt vérdarab a gyermekágyi időszakban, de utána elmúlt, semmi bajom nem volt belőle, voltam kontrollon.
2011. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 héttel a császár után jött meg, és olyan mennyiségű, hogy újra elő kellett vennem a Tena extra betéteket...tulajdonképpen nekem is "csomókban" jött a vér. Én sem bírtam ki, kérdeztem a dokit, de megnyugtatott, hogy valószínű nincs gond, főleg ha nem fáj semmim. 2 nap alatt utána rendeződött a vérzés, utána már normális volt.

Kérdezz rá azért te is dokinál!

2011. márc. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!