Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után nehezebben...

Császár után nehezebben gyógyul az a kismama, akinek nagyon erős a hasizomzata?

Figyelt kérdés

minden esetben átvágják a hasizmot? ha a terhesség előtt minden nap 1 órát erősítettem a hasizmomat, egészen a 3. hónapig (mert nem tudtam, hogy terhes vagyok) akkor ez gond lehet? nehezebben gyógyul?

okoz az erős hasizom gondot a tágulásnál, vgy nagyobb az esély a terméészetes szülésre?


2011. márc. 5. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Császárnál un. bikinivonalban vágnak (a bugyi eltakarja), az általad erősített izom jóval feljebb helyezkedik el. Tágulni pedig a hüvelynek kell, a hasizom ott nem játszik szerepet.
2011. márc. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha izmos a hasad az minden szempontbol csak jot jelent...az izmok nagyon hamar visszaugranak es sokkal gyorsabban nyered vissza a regi alakodat...a szules modjahoz viszont az eg vilagon semmi koze sincs
2011. márc. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Császárnál 5 réteget vágnak és varrnak, ebbe az izomréteg is beletartozik. Teljesen mindegy császárnál, hogy milyen vastagságú az izomréteg, ugyanolyan nehezen gyógyul.
2011. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!