Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes kismama vagyok ma...

37 hetes kismama vagyok ma hajnalban erős folyásra ébredtem, majd elmúlt. Pontosan honnan tudom, hogy a magzatviz szivárog e?

Figyelt kérdés
Reggel megint volt folyásom föleg pisilés után.A szülésznőm azt mondta ha átázik a betét akkor magzatviz ha nem akkor csak erős folyás ami ilyenkor a tágulástól lehet. Fájásaim nincsennek.Megindulhat fájások nélkül igy a szülés? Pontosan honnan tudom hogy a magzatviz szivárog e?
2008. szept. 27. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát a folyás az általában krémes vagy ha hígabb is akkor is sűrűbb mint a magzatvíz. Ami egyértelműen a nevében is ban hogy víz állagú. És átázott a betét? Mert azt nem írtad.
2008. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ázott át.
2008. szept. 27. 14:42
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem az csak erősebb folyás. Lehet hamarosan távozni fog a nyákdugó.
2008. szept. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A szülésfelkészítőn azt mondták, ha a magzatvíz folyik, az folyamatosan folyik, ha csak kis pisilési inger v. pisilés (ami a végén gyakran előfordul) az egyszerre, mintha bepisilnél. A magzatvíznek nincs "szaga". Ha csak a nyákdugód távozik, az hasonlít a tojásfehérjére.
2008. szept. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Basszus most megijedtem! Nekem már napok óta átázik a betétem, folyásom is van, de az lehet annyira sok, hogy átázzak? Főleg reggel mikor felkelek, akkor hirtelen ázik át. Mondjuk napközben is sűrűn kell cserélni. Egyébként a 38.-ik hétben vagyok. Hűűűha valaki írjon valamit!
2008. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És neked sincs fájásod?
2008. szept. 27. 15:17
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak tompán fáj a derekam, meg néha görcsölget a hasamalja.
2008. szept. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
És neked a doki vagy szülésznő mit mondott?Vagy nem kérdezted?És neked hogy van ?Én időnként érzem hogy folyik aztán meg eláll.
2008. szept. 27. 15:29
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha gondolod megadom az emil cimem oda is irhatsz.
2008. szept. 27. 15:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Jövőhét kedden kell mennem dokihoz, úgyhogy konkrétan erről nem beszéltünk, mert legutóbb még nem volt aktuális ez a kis probléma.
2008. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!