Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek, mennyibe kerül a...

Szerintetek, mennyibe kerül a szülés Dr. Gulyás Istvánnál a MÁV-ban? Még nem mertem rákérdezni :- (

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nincs ilyen,hogy mennyibe kerül a szülés. INGYEN van,és ha nem adsz neki semmit I.J.

Én 30ezret adtam az orvosomnak császározott.

De eszembe nem jutna megkérdezni 1 orvostól,hogy akkor most mennyit kér!

2011. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem kérdeztem rá.

2009 januárban 50.000-t adtam, 2010.novemberében 60.000-t.

Egyik alkalommal sem éreztem, hogy neheztelne rám. A barátnőm aki szintén nála szült 2009-ben 80.000-t adott. Annyi nekünk nem volt.

Mindkét szülésem császár lett. :(

Remélem tudtam segíteni!


Mikorra vagy kiírva?

2011. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, segítettél. Júliusra vagyok kiírva :-)
2011. márc. 16. 09:30
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Bocs,kedves első válaszoló,ha felfogadod,az pénzbe kerül!Azért megy be(hétvégén,éjszaka,ünnepnap,munkaidőn kívül stb.)Hozzád,amikor szülsz...és annak ára van.Ha ez nem felel meg,ügyeletesnél kell szülni.Ennyi.
2011. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! Gyökér orvosoknál így van,az én orvosomra úgy kellett ráerőltetni a pénzt!!! Ja és szilveszter délelőtt jött be miattam! Ennyi! Ő emberséges,de sok orvos nem az! Akiknek van pofájuk 1 szülésre 100-150ezret elkérni. (első voltam)
2011. márc. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért azt ne meséld be senkinek,hogy a 2 szép szemedért ment be!
2011. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem,mert kapott ő is pénzt! De Tőle ha megkérdeznéd,hogy mennyit kér,nem mondana semmit! Ő az 5 ezernek is olyan őszintén örül mint más a 50000-nek! És ezt komolyan írom!
2011. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!