Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek ha apás szülésem...

Szerintetek ha apás szülésem lesz, akkor mennyi az esélye annak, hogy a férj "elundorodik" a feleségétől?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam már ilyet.

Viszont olyat is, hogy a férj akkor szerette meg még jobban a feleséget, mert látta, mit áll ki a közös gyermekükért.

Az én férjem is bent szeretne lenni, nem fogok ellenkezni, látott már kényes helyzetben, eddig sem undorodott meg.

2011. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen az apukától függ,vagyis attól mennyire viselik meg a látottak.Ha bent akar lenni engedd nem hinném,hogy ez olyan gyakori.Mármint az elundorodás.
2011. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég ritka, már csak abból kiindulva, hogy manapság a legtöbb szülés apás, és nem hallani tömegével, hogy szülés után annyira megromlott volna a házaséletük.
2011. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az apa nem a szülő nő lábánál, hanem a fejénél szokott állni, így vajmi kevés esélye van, hogy "odalátva" megundorodjon...


Az én férjem speciel nem jött be, mert ő nagyon nem bírja az ilyesmit (egy vérző láb látványától is képes hányni, és elsápad), szóval nálunk a barátnőm volt bent :)

2011. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk csak még erősebbé tette a kapcsolatunkat, a férjem sírva köszönte meg, mikor a kezében tartotta a babánkat. :)

Pedig Ő látott mindent, mert folyamatosan oda kukucskált, és közvetített: "kócos a haja", "már látom",...:)

2011. márc. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékig úgy mozoghatott a Párom a szülésem alatt, ahogy akart Senki nem mondta,hogy kucorogjon a fejem melletti kisszéken. Elejében együtt korzóztunk a folyosón,tartotta a bennem a lelket a sokszor kényszer poénjaival(egyébként jó humora van,de akkor csak lökte a sódert a torzuló fejemnek). Közben el-elcseppent a vérem,Ő ment szólni a szülésznőnek,hogy töröljön fel utánam,de ha ott lett hagyva a felmosó,akkor megtette Ő. A vajudás alatti összes méhszáj vizsgálatot végignézte. Nem küldték ki. Mikor elérkezett a kitolás,Ketten fogták az orvossal a lában,volt vagy 30
2011. márc. 9. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hopp ezt véletlen elküldtem.... Na szóval volt vagy 30 centi a feje és a szeméremcsontom között. Nem undorodott meg pedig elég ronda látvány volt (sok vért vesztettem,volt gátmetszés,varrás és a végén egy csurom véres 4kg-os kisbaba). Szerintem a Te párod is bírni fogja.
2011. márc. 9. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az aki akor mikor a párja egy kis életet hoz a világra és utána elundorodik előtte sem szerethette nagyon.Hiszen ez az élmény össze kovácsolja a párt mégjobban.Mert bár a nő szüli meg de az apa is látja hogy mit élünk át ilyenkor:D
2011. márc. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Katus007 ***** válasza:
100%

Párom bent volt és nagyon örülök neki, hogy így alakult.

Büszke vagyok rá, még a zsinórt is ő vágta el, rengeteg erőt adott nekem.

Ez egy csodálatos élmény,minket közelebb hozott, igazi családdá váltunk.

Ez az élmény mindig csak a miénk marad.

Ő pillanthatta meg előszőr a babócánkat.

Megható volt , jó volt hogy együt éltük át.

Azt gondolom,a férfi ha bent akar lenni engedni kell, de kényszeríteni nem szabad.

Szerintem, ha szeret, akkor utána "felnéz" gyermekei anyjára, jobban becsüli.

2011. márc. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 9. 09:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!