Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Székesfehérvári szülészorvosok...

Melcsiboszi kérdése:

Székesfehérvári szülészorvosokról és szülésznőkről tudtok némi információt adni?

Figyelt kérdés
Akik Fehérváron szültetek, kérlek, írjátok le a tapasztalataitokat az orvosokról és szülésznőkről! Nem lesz fogadott orvosom, ezért érdekel mindenki, név szerint, hogy gátmetszés vagy gátvédelem párti-e, mennyit foglalkozott veletek vajúdás alatt, és a szülés után, stb. Minden érdekel!
2011. márc. 9. 09:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Székesfehérváron elég sok orvos és szülésznő van. Ha nem lesz fogadott orvosod, akkor elég hosszú lenne mindenkit kielemezni, hogy ki mit pártol. Ha szükség lesz rá ott lesznek melletted, de igazán csak a fogadott anyukák mellett vannak ott végig. Fehérváron inkább gátmetszés, mint nem. Előre kell jelezned, hogy kéred a gátvédelmet.
2011. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez máris egy fontos információ, hogy előre jelezzem a gátvédelmet, gondoltam rá, hogy mondom majd, de köszi, hogy kihangsúlyoztad!

Én arra gondoltam, hogy ki kinél szült, arról írja le a tapasztalatait, nehogy egy ember próbáljon mindenkit végigelemezni...!!!

2011. márc. 10. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!