Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha kap az ember beöntést,...

Ha kap az ember beöntést, akkor biztos nem fog jönni "más" is a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Én úgy szégyellném, ha ott becsinálok (persze tudom, hogy nem kéne ezt szégyellni), hogy félek, hogy nem merek majd teljes erőből nyomni.

Ezért kérdezem


2011. márc. 10. 13:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha kapsz beöntést akkor nem fog jönni semmi a gyerekkel.

Ezt ne szégyeld!

2011. márc. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Egyrészt a beöntésnek az a célja, ahogy ne jöjjön más, DE ha már ott vagy, akkor eszedbe se fog jutni, hogy azért ne nyomjál, mert hátha meg valami kikerül.
2011. márc. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Az első csemetémmel kaptam beöntést, mégis odasikerült a gyerek mellé... A doki tök diszkréten szólt a szülésznőnek, hogy törölje le.

Ketteskével nem kaptam beöntés, egy icipici jött.


A beöntésnek egyébként az lenne a lényege, hogy legalább 15 percig bent tartsd. Viszont akinek akkor van az első élménye, az nem valószínű, hogy ilyen sokáig bent tudja tartani. Szóval szerintem egy tök fölösleges dolog.

Nem is minden kórházban adnak rutinszerűen, meg rá is kérdeznek (már ahol), hogy volt-e az elmúlt 12 órában székleted, milyen volt. Azért, mert elég sokszor a szülés úgy kezdődik, hogy anyának megy a hasa...

2011. márc. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is ment a hasam a szülés előtt, és utána már enni se tudtam. A szülésznő kérdezte, kérek-e, mondtam, hogy nem. Nem is jött semmi, de ha jött volna se érdekel, pedig alapból én is úgy gondoltam, hogy ultraciki lenne. De ott, akkor nem fog érdekelni, hidd el:) Sőt, ha mégis jön, észre se fogod venni.
2011. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt hiszem külön kérni fogok (bár biztos nem kellemes) és akkor csak nem lesz gond. Köszönöm, jól jött ez a tanács a 15 percre. Egy kicsit a férjem miatt zavarna, Apás szülés lesz. De persze tudom, hogy ott lesz egyéb dolgom is, mint, hogy ezzel foglalkozzak.
2011. márc. 10. 13:20
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy ez gátolna a nyomásban, akkor tényleg kérjél. Egyébként ez mindennapos a szülészeten, látják, hogy jön és egyből letörlik, nem csinálnak ügyet belőle, Apa meg úgyis a fejednél áll, semmit nem fog látni ebből.

Egy jó tanács, én is kaptam és tényleg így van: Beöntés után ha ülsz a wc-n és már úgy érzed, hogy nincs több...na akkor vagy a felénél. Kicsit állj fel, lépj néhányat és még jönni fog.

2011. márc. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
4 gyereket szültem és csak az elsőnél kaptam beöntést. Úgy éreztem, soha sem lesz vége, még mindig jön belőlem valami. Engem pont ez gátolt abban, hogy ellazuljak. A többi szülésnél nem adtak, mert már csak kevés helyen gyakorlat, és komolyan mondom, nem tudom, jött-e valami a baba mellé. Engem ez a helyzet kevéssé zavart, természetesebb volt.
2011. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%

Én nem bírtam volna 15 percig tartani, kb.háromszor mentem vissza pedig azt hittem végeztem:) Mi lett volna ha nem kapok beöntést bele sem merek gondolni.


Off:Ezt a nem lát semmit apuka mert a fejednél van dumát úgy nem szeretem az enyém a fejemnél állt de basszus premier plánba látnak mindent, a lábzsákban van a lábad hálóing felhúzva még én is láttam volna ha nem csukom be a szemem.Szóval apuka csak akkor nem lát semmit ha elfordul.

2011. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Én kaptam beöntést, voltam is a wc-n sokat , és mégis éreztem , hogy az első nyomásnál , mármint a szülésnél, jött ki valami hátulról is , bár senki nem mondta , csak megtörölték.
2011. márc. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ha pár percig bent tudod tartani a vizet, akkor elég jül kijön minden, és nem lesz baleset. Elsőnél ezt nem tudtam, és szülés közben is jött még egy kevés. Másodiknál jól kivártam az akció előtt, és mindent kihozott, szülésnél már nem jött semmi. ciki érzés, de nekik mindennapos ez
2011. márc. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!