Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet valamivel rásegíteni...

Lehet valamivel rásegíteni hogy gyorsabban táguljak? Lépcsőzés. Stb

Figyelt kérdés

Lehet, hogy csak jóslóim vannak már megint (hetek óta vannak), de egész nap görcsölök már második napja. Napokig is mehet ez így? Vagy van tippetek mivel lehet erősíteni a fájásokat?

40 hetes km


2009. febr. 19. 22:26
 1/5 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! Ami nekem bejott, szex es sok-sok seta. :) Sok sikert, szerintem nem sokaig huzod mar!
2009. febr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem elmegyünk sétálni egyet. A friss levegő amúgy sem árt. Meg már nem tudok megülni a popómon. Köszi a tippet!
2009. febr. 19. 22:34
 3/5 Nikcsi ***** válasza:
100%
Elhiszem :) Ha meg erzed hogy fajasaid vannak, ulj bele egy kad meleg vizbe es ha nem mulnak el, akkor mar igaziak. En igy tettem hajnali 4-kor es igaziak voltak. :)
2009. febr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezuttal mik a tünetek?

Ha a combod belső felében és a derekad aljánál nyomó már-már olyat érzel hogy majd leszakad akkor az már a szülés jelei. Lehet hasmenés vagy csak ismétlődő székelési inger esetleg hányinger. A lépcsőzés és a szex szerintem nem a legjobb módszer mert ha tényleg szülési fájásaid vannak akkor csak kifárasztod magad a lépcsőzéssel a szex meg a fertőzés miatt nem ajánlatos, mert ha már kezdesz kinyilni akkor már fent áll a fertőzés veszélye.

Egyébként van homeos szer

caulophyllum 5ch 1x5 golyó a méhnyak izomzatának puhitására, előkésziti és leröviditi a könnyebb vajúdást, dokinak sem árt mondani hogyha szeded.


Sok sikert és akkor mihamarabbi szülést kivánok.

de bővebben a www.homeopatia.info.hu- n találsz

2009. febr. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A kád nagyonjó ötlet! De ha nincs kádatok (mint ahogy nekünk...), akkor úgy is eldönthetedm hogy egyre erősörnek-e...Ha igen, akkor a célegyenesben vagy:))

A gravitáció segít a babának. Energiatakarékos, mégis jó módszer, ha van gumilabdád (Persze egy támlás szék is megteszi, ha tudsz rajta fordítva ülni, hogy a támlára támaszkodhass) és jobbra-balra, előre-hátra körözhetsz a csípőddel...ez segít a babának beilleszkedni, lejjebb kerülni...

Szorítok!Már nincs sok hátra!

2009. febr. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!