Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az 5 perces fajasoktol kb...

Az 5 perces fajasoktol kb mennyi ido van meg a baba szuleteseig?

Figyelt kérdés
a korhaz kb 45perc kocsival es nem akarok majd tul koran bemenni de tul keson sem...
2011. márc. 11. 09:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nem is rémlenek az 5 percesek, a 88 percesek után én egybefüggőnek éreztem őket és összefolyt az idő is :) De gondolom ez változó, mindenesetre nem lehet már sok.....
2011. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
jaj, 8 percesek, nem 88 :)
2011. márc. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekről van szó gondolom.


3-4 óra biztosan van még...


Szép szülést!!!!

2011. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Első gyereknél nekem még 7óra volt utána kb.


Másodiknál meg egy óra sem.


De ez változó, azért az első szülésnél nem érdemes előbb bemenni, mert akkor nagy valószínűséggel még van pár óra vajúdás.

2011. márc. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és nekem is első babám született amikor a 8 percesektől számítva másfél órán belül szültem.....
2011. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Nekem 5 percesekkel kezdodott,hajnali 5-kor,nem surusodtek a fajasok,megis bementunk reggel 8-kor,nehogy baj legyen.

Ejjel 0:25-kor szuletett meg a kisfiam csaszarmetszessel :)

2011. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Akkor mondjuk ha 5 perceseknel elindulok az pont jo nem?
2011. márc. 11. 09:21
 8/26 anonim ***** válasza:

Azt tudom,hogy a 3,es 1 perces fajasok iszonyuak voltak az 5 percesekhez kepest.Egesz nap fekudtem a korhazban az 5 perceseimmel,es vartam a csodat (a szulest),de sajnos nem tagultam,es a fajasok sem surusodtek,csak az idotartamuk volt hosszabb,este 9-kor inditottak nalam a szulest,3 es fel orat vajudtam meg,akkor sem tagultam megfelelokeppen,es csaszar lett belole.

Oszinten nem tudom neked megmondani,hogy mikor menj be,de en egesz nap azon agyaltam a korhazban,hogy barcsak otthon maradtam volna meg,es vartam volna az erosebb,surubb fajasokat,mert az 5perceseim a 3 es 1percesekhez kepest semmik voltak.

2011. márc. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Ismet en vagyok...

Szerintem,ha nem olyan erosek meg a fajasaid,es csak olyan 15-20mp-esek,akkor meg van ido,DE!te dontessz

Konnyu szulest kivanok neked :)es kitartast!

2011. márc. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!Elso baba lesz es igy eleg nehez donteni mit mikor kene!
2011. márc. 11. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!