Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés után meddig normális...

A szülés után meddig normális a hőemelkedés?

Figyelt kérdés
1 hete szültem, kb. 5 napja van tejem. Lehetséges a tejbelövellés miatt fennálló kb. 37.3-37.4 hőemelkedés még mindig? Egyre erősebben termelődik a tej, igyekszem lefejni, ami bent marad.
2011. márc. 12. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem szülés utáni 4. nap lett tejem, hazamenetel előtt egy nappal. Első 3 napban volt lázam, majd otthon szintén pár napig hőemelkedésem. Szerintem valószínű, hogy a tejtől lehet, legalábbis nálam minden más rendben volt.


Jó babázást! :-D

2011. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Viszont!
2011. márc. 13. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen a tejcsi miatt van, nekem is volt. 5 hete szültem.


Jó babázást!

2011. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem normális a hőemelkedés, én 3-szor szültem, de soha nem volt. Legjobb, ha orvossal beszéled meg a dolgot.
2011. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Közvetlenül a szülés után normális, de egy hét már soknak tűnik.

Kérdezz rá az orvosnál (pl.telefonon).

Ha belázasodnál, akkor azonnal doki.

2011. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel antibiotikumos kezelést kaptam még a kórházban (ez 7 nap lett össz.) staf.coccus miatt, így már akkor kivizsgáltak amennyire lehetett, hogy mitől volt egy napos lázam. Itthon viszont a melleim szétrobbannak olykor és igyekszem praktikákkal könnyíteni, de közrejátszhat ez is - mondják, az is, hogy aranyerem begyulladt -, az is, hogy egy "kissé szét vagyok esve", nehezebben épülök, nagy babát szültem nagyon rövid idő alatt. Repedtem is, varrtak is. De amit megnéztek, kórosat szerencsére nem találtak a méh nyálkahártyával kapcs. sem. A fehérvérsejtem is teljesen jó.
2011. márc. 16. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2x szültem,de egyik után se volt hőemelkedésem(a szobatársaimnak,barátnőimnek se).Szóval szerintem semeddig nem normális.
2011. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!