Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ikrek természetes úton történő...

Ikrek természetes úton történő szülése lehetséges?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászom közölte, hogy csak akkor vállalja be a természetes szülést, ha mindkét baba fejvégű lesz. Én úgy hallottam, hogy nem kell császármetszés akkor sem, ha az alsó baba fejvégű, de a másik baba másképp fekszik, mert az első születése után akár meg is tudják fordítani a másodikat. Hallott vagy tapasztalt már ilyet valaki?

Előre is köszönöm a válaszokat!


23 hetes ikres kismama


2009. febr. 21. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok érdemi választ adni, csak az jutott eszembe, hogy majd ugye kiderül hogyan alakulnak a dolgok a végén, de vagy teljesen császár legyen, vagy természetes szülés, mert szerintem az nagyon nagy szívás, ha pl. az elsőt megszülöd természetesen, a 2. miatt meg császározni kell, és így egyszerre mindkét fajta szülést megszenvedni...hááát...De egy jó doki biztosan felvilágosít majd a lehetőségekről!:)
2009. febr. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
A sógórnőm ikreket szűlt.14 évvel ezelött amikor még nem végeztek ilyen előszeretettel császármetszést.Komplikáció nélkűl.A két gyerek összesen volt 3 és fél kiló.Az enyém meg egyedűl 4 kg.
2009. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. febr. 21. 13:33
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem első iker lányom fejvégű volt, a második kisfiam faros. természetes úton szültem meg őket!

15 hónaposak!:)

2009. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehetséges. Volt szomszédom is természetes úton szült.
2009. febr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A nagynéném az első kisfiát császárral szülte, majd az ikreket természetes úton.Bármi lehetséges!
2009. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Szia!

Másfél éve én is ikreket szültem negyed óra vajúdás után természetes úton, 4 perc különbséggel, gátvédelemmel.Életem legkönnyűbb szülése volt.(a 4.!!!)

2011. jan. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!