Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SEGíTSÉG FONTOS!? Gyermekszüle...

SEGíTSÉG FONTOS!? Gyermekszületés természetfeletti módon jackie mize

Figyelt kérdés
Ha valakinek meg van vagy tudja hol lehet letölteni kérlek segítsen. Én sajnos elég nehezen boldogulok letöltés terén, de ha valaki pár percet rászánna, hogy megkeresse nagyon hálás lennék és sok segítség lenne.
2011. márc. 15. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
huuu nem tudom hogy lehet letölteni, de nem tudod megvenni?Meg lehet kapni azt hiszem, meg lehet rendelni netről.Vagy nem itthon laksz?
2011. márc. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Keresgettem, de letölthető verziót nem találtam. Szerintem csak megvásárolni lehet. De én is elolvasnám szívesen! Remélem valaki talál valamit.

2011. márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok amúgy érdemes elolvasni, nagyon jó könyv, én ezzel "készültem" a szülésre:))
2011. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs letölthető változata csak megvenni lehet
2011. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt megveheted

2011. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem megvan, Pesten vettem még évekkel ezelőtt. Biztos most is lehet kapni valahol.

Nem is gondoltam volna, hogy ennyien olvassuk... :-)

2011. márc. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Még mindig első, én sem gondoltam volna, hogy ennyien olvassuk:)
2011. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a második válaszoló vagyok. Én most ütöttem le a Vaterán. Körülnéztem, máshol sem jön ki olcsóbban és még regisztrálnod is kell. Igaz, a vaterán is, de ott én már tag vagyok...
2011. márc. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És mik a tapasztalatotok? Hogy éltétek át a szülést??:)
2011. márc. 16. 19:52
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nem mondom, hogy nem fájt, de a könyvben is Jackie-ék az első szülésnél inkább arra mentek rá, hogy egészségesek legyenek.Ez nekünk is, mint mindenkinek, nagyon fontos volt.Aztán az első tolófájás után picit szétestem, mert hát fájt rendesen, de eszembe jutott a könyv, meg inkább az igék amik benne vannak és az orvos bevallása szerint is ügyesen csináltam onnantól.Amúgy ügyeletes dokinál szültem.

Ja és nem is a terhességem elején kaptam meg a könyvet, a következőnél még jobban igyekszem majd alkalmazni:)

2011. márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!