Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Azt hallottam hogy nst-n...

Azt hallottam hogy nst-n sokmindenkinek indult be a szülés. Ha olyankor folyik el a magzatvíz hova küldenek? Egyáltalán mi történik akkor?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Gondolom a szülészetre,nem? Logikus!
2009. febr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a szülészetre. De ne izgulj az nst-től, ha nincs itt az ideje úgysem indul be a szülés és nem is történik az olyan gyorsan mint a filmekben. Engem egy csomószor nst-tek és nem indult be.
2009. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El nem tudom képzelni, hogy az NST-n miért indulna be a szülés, hiszen pont az a lényege, hogy akkor nyugodtan fekszel és nem csinálsz semmit :)
2009. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is igazán tudom elhinni, hogy attól indulna be, hát miért is? Csak rád tesznek egy tappancsot, amiben egy érzékelő van, meg egyet te fogsz, ahol a legjobban hallani a baba szívverését.

Én első gyermekemmel 5ször voltam NST-n és nem történt semmi, és most a második babámat várom, akivel jövőhéten megyek szintén az 5. NST-re és még nem indult be.

Amúgy, ha már a kórházban jön rád a szülhetnék, valószínűleg a szülészetre visznek. Ha nem a magzatvíz folyik el, hanem csak erős fájásaid vannak, vagy hányingered van, rosszul vagy, előre behívnak mindenki előtt a vizsgálóba.

Legalábbis nálam ez volt, mikor múltkor rosszul lettem.

És ne idegeskedj, csak nyugi!

2009. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ha ez igaz lehetne, max. mutat fájásokat a gép, és az orvos láthatja, ha közeledik a szülés (nagynénémnél így volt, és már mondta nem tanácsos hazamennie). Engem rossz magzati szívhangok miatt kórházba fektettek, és napi 2-3 NST csináltak, és túlhordtam a babámat, indított szülésem volt. Összeszámlálhatatlanul sokszor voltam a babámmal NST-n, pedig nem ez a kedvenc hobbim! :-)

Minden jót!

2009. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én a 40, héten minden nap voltam nst-n.csütörtön szinte kiakadt a gép és küldtek is a szülészetre,de abba maradtak a fájások igy haza is mentem.vasárnap 11:50 kor megszületett a kislányunk.
2009. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szülésznő vagyok, de olyat még nem nagyon láttam, hogy az NST-n megindulna a szülés. Olyan van, hogy ha NST-n rossz az eredmény, akkor irány a szülőszoba, és meg kell indítani a szülést, vagy oxytocinterheléses tesztet végeznek. Orvosa válogatja. Ne félj az NST-től, abszolút nem halálos:)

Sokan szeretik, hallani lehet a baba szívét, és ez azért megnyugtató:)

2009. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!