Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Erőlködéstől pattantak-e meg...

Erőlködéstől pattantak-e meg valakinek arcában a kapillárok és vérzett-e be a szeme?

Figyelt kérdés
2009. febr. 22. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon durván elpattantak az erek, úgy néztem ki, mint aki himlős vagy valami baja van. Kaptam rá Rutascorbint, 4-5 nap alatt teljesen elmúlt. A szemem mondjuk nem vérzett be.
2009. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos mindkettő. Idegeskedtem is miatta. Arcomon elmúlt hamar, de a szemem 1-2 hét :(
2009. febr. 22. 22:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mind1 megérte!!!

:-D

Engem a doki még meg is dícsért, hogy azért van, mert jól nyomtam... Köszi. Drágaságom alig fért ki, nem az a kicsusszanós baba volt, azt hittem szétrobban a fejem.

2009. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igaz, hát MEGÉRTE :))
2009. febr. 22. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindkettő volt és megérte bizony!!!! Sikerült megúsznom a császárt is, igaz hogy szakadtam, repedtem, roncsolódtam de nem érdekel. a szemem bevérzése hamarabb elmút. Az arcom három hétig is csúnya maradt igaz én semmit nem kaptam rá.
2009. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én hamarosan szülni fogok és Édesanyám lesz velem bent. Ő azt mondta, hogy fontos, hogy becsukjam majd tolás közben a szemem, mert akkor nem vérzik be. 13 éve, amikor a kishúgmat szülte - igaz, hogy már 38 volt - de ő szegénykém rettenetesen bevérzett. Mellkhasa, szeme, minden. Én úgy emlékszem, hogy viszonylag hamar felszívódtak neki.
2009. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is pöttyös lettem, a szemem is, mint egy nyuszinak, de hamar elmúlt. Csak a kicsim szeme is bevérzett és neki sokára múlt el. Majd egy hónap!

Őt sajnáltam, olyan kis elesett volt... azóta 20 hónapos és nagyon kópé kiscsaj:-)

2009. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha csukott szemmel nyomsz, akkor nem fog bevérezni a szemed.
2009. febr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!A védőnőm azt mondta,ha jó a légzésteknika akkor nem vérzik be szemed.Szívd a levegőt a tüdődbe,told át a gyomrodba és úgy nyomj.24 hetes kismama
2009. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Még ez lemaradt:Orron át szívd a levegőt és szájon át fújd ki.
2009. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!