Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon tartok és félek a...

Nagyon tartok és félek a szüléstől ( 28 hetes vagyok) mert kifejezetten ájulós típus vagyok. Mi lesz ha szülés közben rosszul leszek, elájulok? Nem bírom a kórházat, a kórház szagot, a vért az infúziók, a tűk egyszóval az orvosi eszközök látványát.

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Itt a babádról van szó,és ilyen esetben egy anya erőn felül tud teljesíteni. Én nem bírom a fájdalmat,mégis úgy viseltem a 13 óra vajúdást,mintha csak egy kis fejfájás lenne.Az barátnőm is ugyanilyen ájulós mint te. Képes elájulni ha megvágja az ujját. Aztán a szülés alatt olyan kis ügyi volt,hogy azóta is meg van magán lepődve. :)
2009. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is el szoktam ájulni ha elvágom az ujjamat, meg lettem már rosszul állatorvosnál is, amikor a kutyámnak kötötte be az infóziót. :D Tiszta nevetséges, de sajnos ilyen vagyok.
2009. febr. 23. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
hidd el,ott nem fogsz elájulni,ebben biztos vagyok,pedig nem ismerlek. Amúgy meg félni sem érdemes az ájulástól,ott lesznek az orvosok,szülésznő is,nem menekülhetsz :), pikk-pakk felébresztenek,bajotok a babával nem lehet belőle. (De rendkívül súlyos,pszichiátriai ekzelés alat álló pánikbetegek pánikrohama sem jön elő szülés közben,mert a női szervezetben lezajló folyamatok,hormonok nem engedik.)
2009. febr. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

pszichiátriai kezelés alatt,csak összekuszálódtak a betűk :)

jó szülést kívánok!!

2009. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Tűvel engem is ki lehetne kergetni a világból,legrosszabb része a szülésnek az infuzió bekötése volt,de nem néztem oda,utána meg arra a karomra,miután kibujt a baba,utána azonnal kértem h vegyék ki,rendes volt a doki és kiszedte...amúgy a kórházi szagtól nekem is leesik a vérnyomásom és beájulok,de ez nem történt meg a szülőszobán. ne félj,nem lesz semmi ilyen gond,teljesen másfele fogsz figyelni, az agy szerintem kikapcsol,vagy nem is tudom,mert ilyen fura euforikus érzésem volt ott.

2009. febr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Elöször az adrenalin aztán meg az endorfin(boldogsághormon) fog észnél tartani.:)

Az én orvosom mindig azt mondja "bármi is lesz a baba bent nem maradhat", a szakemberek vigyázni fognak rátok, de addig ne félj, mert a babád is nyugtalankodik addig.Most mát hamar elmegy az a 10-12 hét, élvezd ki hogy terhes vagy. Boldog babavárást!

2009. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!