Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » János kórházas szülész-szülész...

János kórházas szülész-szülésznő kérdés: dr. Kelemen Csabánál szültetek esetleg mostanában? és Annamarinál (szülésznő)?

Figyelt kérdés

Mennyit adtatok neki(k) szülés után?


Előre is köszönöm!!


2011. márc. 23. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

4,5 hónapja szültem másik orvosnál, de az Annamarinál. Mivel én nem fogadtam őt meg, hanem csak ügyeletes volt, ezért egy doboz bonbont adtam neki. Sokat nem vettem el az életéből, mert alig egy óra alatt megszültem :)

Nagyon kedves nőci, elégedett voltam vele.

2011. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kétszer is Annamarinál szültem, mindkétszer ügyeletes volt. Nagyon aranyos, jó munkát végzett, gátvédelem is sikerült. A szobatársamnak ő volt a fogadott, 40 ezret adott neki...
2011. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!

megkérdezhetem mikori "tarifa" a 40ezer ft?

mert én is ilyesmire gondoltam.2évvel ezelötti infóm szerint akkor volt 30körül..

köszi mégegyszer!

2011. márc. 30. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:

2.

A 40 ezer 2009-es adat :)

2011. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

uhhh, köszi kedves 2. :)

akkor lehet h "kevés" ez a 40... :s

mennyi lehet a mostani tarifa?..

2011. márc. 31. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!