Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Angliai kismamak, van koztetek...

Angliai kismamak, van koztetek valaki akinek inditottak a szuleset? Nekem penteken fogjak meginditani, es tapasztalatokat szeretnek, hogy mire szamitsak?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék, én is túlhordtam. Nekem ma kell mennem a védőnőhöz és ő fog időpontot kérni a kórháztól, hogy mikor kell mennem ha addig nem jön magától.
2009. febr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia, annyit tudok hogy 10 napot engednek, nekem penteken jar le, de a fiam masszivan bent tartozkodik :) nem egy kapkodos fajta :)

Te merre fele hordtad tul a picurt???

2009. febr. 25. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett veletek? Leírnád? Az előző vagyok és pénteken szültem.
2009. márc. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Februar 28.an hajnali 2 ora 49 perckor megszuletett a kisfiam 4.1kg-val es 50cm-el. 23 ora vajudas utan, amibol kb 6-7 ora volt ko kemeny :) de minden masodperc megerte. A szules alatt epiduralist kotottek be, amit csak kilencedik szurasra sikerult bevezetni...nem mondom a fajasok alatt nem volt egyszeru mozdulatlanul maradni...aztan raadasul kialakult az ablak "szindroma" a pocimban, ami miatt kaptam meg 2 nagy adag erzestelenitot.

A fiamnak 2 ora es 49 perc kellett hogy kibujjon. Ket ora utan az ugyeletes orvost akartak hivni hogy kicsipeszelje belolem a kicsikemet...de nem hagytam, azt mondtam hogy en ezt a gyereket megszulom ha torik ha szakad...igaz a fo midwife 10 percenkent megvizsgalt...de a baba termeszetesen jott vilagra. Osszesen 2 kulso varratom van es 15 belso...de nem faj...csak kellemetlen.


Neked hogy zajlott? Merre fele laktok? Hogy vagytok?

2009. márc. 7. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Lincolnban szültem. Akkor a babáink között csak 2 óra korkülömbség van. :) Én húsz órát vajúdtam, kívül belül repedtem én is, de tényleg megérte. Bármikor végig csinálnám újra. Jó babázást!
2009. márc. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!