Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szt. Istvan korhazaban Dr....

Szt. Istvan korhazaban Dr. Koiss Robertrol tapasztalat? Szult valamelyikotok nalla? Esetleg fog a kozeljovoben?

Figyelt kérdés
2009. febr. 26. 06:24
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Szia! Én nem a Kiss dokinál szültem, de az István kórházba, 9 hete. Ha van valami kérdésed, csak írj, és kérdezz! :-))
2009. febr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Milyenek a szulesznok? Melyiket ajanlod? Mit kell vinni babanak/nekem? Szoba elfogadhato?
2009. febr. 26. 09:35
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok. Nekem csak a dokim volt fogadott, szülésznő éppen az ügyeletes volt, de aranyos+normális volt.

A babának kell vinni mindent: ruhák, sapka, pléd, pelenka, törölköző, popsitörlő. A csecsemősök kedvesek, sokat segítenek, bátran kell kérdezni, és menni hozzájuk ha van valami.

Én magamnak alap dolgokat vittem, kell csomó nagy maxi Tena betét, a koszt nem vmi jó.

Én 5 ágyasba voltam, nekem nem jött be. Semmit nem lehet pihenni, olyan voltam mint egy zombi. jó párszor pár órára betoltam a babát a csecsemősökhöz, hogy tudjak vmit pihenni.

2009. febr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia,én is az Istvánban szültem,én mindennel elégedett voltam.A szülésznőm fogadott volt,a Hajdú Barbara.Fiatal,nagyon jó fej,és szakmailag is a topon van!!!A dokim (is)őt ajánlotta (sokat dolgoznak együtt).Én is 5 ágyas kórteremben voltam,de semmi negatívumot nem tudok írni.A szobatársaim is jó fejek voltak,figyeltünk egymásra.Én mondjuk 1 percre sem adtam le a babámat,és nagyon jókat aludtunk.Igaz,engem nem zavart a többi baba sem(nem is nagyon sírtak,az anyjuk mellett nyugodtabbak a picik.)
2009. febr. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyunk egyformák. :-)) Én csak a dokim miatt mentem az Istvánba. A higiéniával is voltak gondok, a wc elég csúnya volt... A következőt nem fogom ott szülni.

Nekem nem jött be, hogy szinte non-stop lehet jönni a látogatóknak, és ott vannak a pici baba mellett, szoptatni sem tudsz úgy ahogy akarsz...

2009. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!