Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki tavaly Karácsony körül...

Aki tavaly Karácsony körül szült az István kórházba hogy van+a baba is?

Figyelt kérdés

Hogy vagytok? Babátok hogy fejlődik, minden ok? :-)

Mikor+kinél szültetek? Melyik szobában voltatok?


2009. febr. 26. 09:59
 1/10 anonim ***** válasza:
2008.dec.22.én szültem,Lázár Gábornál,102esben voltam azthiszem.(6ágyas)szépen fejlődik,sajnos nem tudok szoptatni,tápszeres.Te?
2009. febr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

2008.12.23. 103 szoba, Dr. Mészáros Lászlónál.

Gergő fiam már 5610 gramm, és 59 cm. Szerencsére van bőven tejem, és Gergő is jól szopik. Jó kisfiú, jól alszik. :))

Én is jól érzem magam.

2009. márc. 1. 13:17
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért nem tudsz szoptatni?
2009. márc. 1. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:
A kórházból sebes mellekkel mentem haza,üvegből kapott, megszokta,nem hajlandó szopni csak ha aludni akar,pár szívás és alszik.hiába mellszívóztam egyre kevesebb lett a tejcsi.nekem 5600g,keveset alszik napközben,kicsit hasfájós,bukós,ami számomra hihetetlen de igaz:jön a foga.ha nem fáj semmije csak nevet,sikongat,nagyon jó kedvű.
2009. márc. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy hívják a babádat? Az én fiam is elégé bukós. Ti mit használtok rá?
2009. márc. 2. 07:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Dominik Vendel.Elösször Baba HA AR tápszert kapott,attól csak fájt a hasa,utána írtak egy nutriton nevű előetetőt, azt nem tudom vele megetetni,gél állaga van,nem bírom a szájába tartani.voltunk hasi uh.n nincs semmi baja,azt mondták kinövi,valamint ha már kap szilárdabb kajákat javul a helyzet.ti mit használtok?
2009. márc. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi is Nutritont kaptunk, olyan gél állagút, de Gergőnek sem jött be, így már nem is adom neki. a védőnőm szerint azért is bukik, mert mohó, sokat+gyorsan eszik, túleszi magát, és kijön a felesleg. Most egy Strychnos Nux-Vomica 9ch nevű homeopátiás golyócskát adok neki, vízbe kell feloldani, nem drága, 530 ft, de még csak 1x kapott, így nem tudom, hogy jó lesz-e majd! Hány óránként esztek? Éj éjszaka hogy alszik? Külön szobába?
2009. márc. 2. 08:55
 8/10 A kérdező kommentje:
Én igény szerint szoptatok, amikor kell neki, kap cicit. :-)) Nekünk külön szobába van, a kiságyába alszik. Az éjszaka még mindig változó, van, hogy csak 1x kel, de általában 2x szokott. Eddig 1x volt olyan, hogy este 8.-től hajnak fél 5.-ig aludt egy huzamba! :-))
2009. márc. 2. 08:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még vele alszom,ő kiságyba én mellette.de már lassan kiköltözöm.nekem is kb.így kel éjjel,mondjuk egyre többször van hogy este 8,utána hajnal 3,és reggel 7-8.Ezt a homeósat még nem próbáltam,de most megveszem.köszönöm.
2009. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
általában 3-4 óráként eszik.Ha babakocsizunk kint,5-6órát alszik egyhuzamban.de csak akkor.egyébként nappal már nem nagyon akar aludni.
2009. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!