Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülésznő kérdés, Bp-i János...

Szülésznő kérdés, Bp-i János kórházban mennyi a tarifája a fogadott szülésznőknek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Bocs, ha nem a kérdésre válaszolok, de érdekelne valami. Kinél fogsz szülni a Jánosban? És milyen a dokid?

Egyébként sztem úgy 30e Ft körül lehet a tarifa, nekem nem fogadott volt és 10e Ft-ot adtunk 2 éve. Most május 23-ra vagyok kiírva szintén János kórház.

2011. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
én juni2 re vagyok kiírva, de már mondtak május végét is.:) szintén a János Korházba. Mi A Skriba Dr-nőnél szülünk. te?
2011. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

sziasztok :)

én Kelemen Csabánál fogok szülni (már a 2. babát). Nagyon imádom,kedves,felkészült,mindig képben van,nagyon türelmes :)

Annamari lesz a szülésznőnk 2 éve szültem,akkor is ő volt akkor volt infom hogy 30 körül szoktak adni ott a szülésznőknek,de hogy most mennyit.... ?


Kedves első,neked ki a dokid?


Lesz fogadott szülésznőtök?


..hogy bírjátok ezt az időjárás változást?

2011. ápr. 7. 16:26
 4/8 anonim ***** válasza:
sziasztok! Bocs, h nem a kérdésre válaszolok, de a téma engem is érdekelne....Jánosban fogok szülni, Szuromi dr úrnál.A szülésznőt Bencze Tündét ajánlotta a doki, de még nem találkoztam vele... nem is tudom, illik rákérdezni, hogy mennyiért vállal, v találjam én ki?
2011. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az Ifj.Petróczinál, az elsőnél ő császározott, de vérprofi, nagyon összeszedett és olyan a hegem, mint egy hajszál, ami orvos látta azóta, el volt ájulva.
2011. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, császárnál mennyit adtatok a szülésznőnek-ha adtatok-? olyankor van benn szülésznő?mármint a műtőben?
2011. ápr. 9. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:

szia,

nem, én nem adtam neki semmit, mert azon kívül, hogy csámpásan bekötötte az infúziót, és később műtét alatt behozta a savcsökkentőt, nem is láttam. Még beintegetett a műtőablakon, hogy hajrá és kész. :-) Szóval nem, nem adtam. Nekem nem voltak fájásaim, pedig reggel elfolyt a magzatvíz, úgyhogy én nem vajúdtam addig sem, míg a császár mellett döntöttek. Ezért nem. De ha mondjuk lett volna és igénybeveszem őt napközben, valamennyit biztos adtam volna 20-30nál többet tuti nem.

2011. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

műtét előtt, nem alatt :-)

és nem, nics bent műtét közben :-)

2011. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!