Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Első babások! Nem féltek a...

Első babások! Nem féltek a szüléstől?

Figyelt kérdés
Milyen érzések vannak bennetek? Apa ott lesz? Miért? Szülés felkészítő? Fogadott orvos/szülésznő? Védőnő mennyiben tud nyugtatni?
2011. ápr. 1. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Én már 2x szültem, de mind a kettő előtt féltem.

E

2011. ápr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Még van majdnem 4 hetem,rengeteg idő szerintem nincs mitől parázzak :D

Apuka ott lesz a kórházban,de a szülőszobán nem, szülésfelkészítőre nem jártam/tunk, mert szerintem erre nem igazán lehet felkészülni így látatlanban,majd lesz,ami alakul :)Védőnővel nem igazán beszélgettem ilyesmiről,szerintem ő is látta rajtam,hogy felesleges,mert nem aggódok. Legutóbb mikor láttam annyit mondott,hogy legközelebb odaadja a recepteket,amiket ki kell váltani a babának. Fogadott dokim meg van,bár szólt,hogy a kiírt időpont előtt 2 héttel nem lesz egy hétig,szóval legyek szíves ne akkor szülni,ha ragaszkodom hozzá:)De ha mégis,akkor jönne rám az inger,akkor gondoskodik rólam:)

Egyébként lehet,hogy ez a halál nyugalom addig tart,míg el nem kezdődnek a fájások,de az az elvem,hogy bent még senki nem maradt,így én is túl leszek rajta.

Veled mi a helyzet?Hány hetes vagy?Milyenek az érzések?

2011. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első babámnál nem féltem, csak izgultam, sokat segített a férjem mert bent volt velem végig, most a második babámmal vagyok terhes, na most már félek... :S
2011. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

26 hetes vagyok. Apa nem lesz bent a szülésnél. Nem félek, hisz még sosem szültem, azt sem tudom, milyen :D

Egyébként mindig azt mondom: kibírok akármilyen fájdalmat, az max 1 napig tart és elmúlik úgyis, csak az én picikémmel minden rendbe legyen!!!!!!!!!

Nem járok szülésfelkészítőre, fogadott orvosom van. A védőnő eddig nem kérdezte, félek-e...

2011. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első babámnál a hatodik hónapig féltem,bekerültem a kórházba pár napra onnantól nem féltem egyáltalán! Most újra várandós vagyok,és valószínűleg császár lesz de rettegek,még emlékszek arra a fájdalomra!
2011. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elsőnél az ismeretlentől féltem.

A másodiknál a fájdalomtól fogok.

Még nincs úton a második, de most már tudom mi vár rám...


Amúgy jobb félni, mint megijedni! S próbálj meg pozitívan hozzáállni, és elengedni magad. Ez egy olyan dolog, aminek meg kell történnie. Bent nem maradhat. :)

2011. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is úgy vagyok mint néhány előttem szóló:-)

Második babás vagyok és most már félek:-S

Az elsőnél egyáltalán nem féltem, teljes nyugalommal vonultam a szülőszobába, mikor elfolyt a magzatvizem. Nem tudtam mi vár rám:-)

2011. ápr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én is úgy vagyok vele, hogy nem igazán parázok az egésztől, lehet, mert nem tudom, mi vár rám :-))) Apuka magától döntötte el, hogy bent akar lenni a szülésnél :-)) Nem járok szülésfelkészítőre, csak kismamatornára, hiába vagyok már a 6. hónapban, szerintem amúgy sem tudna 100 %-ig felkészíteni arra, ami történni fog, mert nem mindenkinek egyformán zajlik.. Fogadott orvosom/szülésznőm nincs, majd ahogy esik, úgy puffan..

Védőnőm meg nem kérdezősködik, hogy félek-e, majd sztema vége felé fog... Eddig minden rendben van a babával meg velem is.. :-))

2011. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még nincs baba, de ez nagyon para. Pont azért mert nem tudom mi vár rám. Talán.
2011. ápr. 1. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a második babások jobban félnek,de ezt sajna nem lehet elkerülni:)(Egy vicces kedvében lévő második babás,még szülés előtt)
2011. ápr. 2. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!