Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kockázatos ilyen rövid idő...

Kockázatos ilyen rövid idő után újra teherbe esni?

Figyelt kérdés

7hónapja császároztak és lehet hogy terhes vagyok.

Ma fogok tesztet csinálni.

Nagyon veszélyes ilyen rövid idő után teherbe esni?

Mennyi az esély arra,hogy gond nélkül ki tudom hordani a babát,ha már nem tudom elvetetni?


2011. ápr. 1. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A hegszétválás miatt szokták mondani az egy évet! Többször hallottam,hogy császáros anyuka szülés után 3-4hónappal teherbe esett,és semmi gond nem volt!
2011. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én ugyanígy jártam.8 hónappal a császár után estem teherbe.orvosom azt mondta,2 évre jöhet a második baba,előbb szó se lehet róla!!!
2011. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

(második válaszolónak)

De elvetetted vagy ki tudtad hordani?

2011. ápr. 1. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
igen,sajnos...megszakításom volt :(
2011. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Majd az orvosod megmondja, mi a teendő. Ultrahanggal pontosan meg tudja nézni, hogy áll odabent a seb, nem lettek-e összenövések, stb. az ő felelőssége eldönteni, hogy egyáltalán képes lesz-e a tested kihordani most egy babát.

Ezt mi hozzá nem értők nem tudjuk megmondani, még ha ismernénk is...

Ha szerencséd van, gond nélkül kihordod a picit :) Bízd magad az orvosod meglátására.. ha meg nem bízol benne tökéletesen, esetleg keress fel mást is!

2011. ápr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 5 hónappal lettem terhes a császár után, és az sürgősségi császár volt, és függőlegesen vágtak, ami sokkal veszélyesebb, de mégsem volt semmi probléma. Ha meg esetleg vannak összenövések, az két év múlva is problémát jelent majd, nem csak most.
2011. ápr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

8 hónapos volt a lányom mikor teherbe estem (császáros volt), a terhességem gondtalan volt, és természetes úton szültem meg a második lányomat 5 hete mindenféle komplikáció nélkül.

Minden jót kívánok!

2011. ápr. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, annyit még hozzátennék, hogy az utolsó napig emelgettem a 10,5 kilós lányomat a terhesség alatt.
2011. ápr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az itteni orvosok (Svajc) azt mondjak, 6 honapot kell varni a csaszar utan. Pici lanyom majusban szuletett csaszarral, decemberben mar pozitivat teszteltem. Sajnos fejlodesi rendellenesseg miatt elment a baba, de az orvos szerint nem tapadasi problema volt, es ennek semmi koze nem volt ahhoz,hogy csaszarral szultem-e elotte vagy sem. Most ki kell varnom az ujabb hat honapot, de mar nagyon varom, hogy ismet probalkozhassunk :-)
2011. ápr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek ikreit lettek császárral, 8 hónapjára rá teherbeesett. A dokija szintén elakarta vetetni, de ő nemet mondott, és milyen jól tette, a napokban született meg 2 fiú után a kislánya. :) Ja, 2. alkalommal mikor ment már elő sem hozta neki az abortuszt, csak mondta neki hogy megint császárral kell szülnie a varrás miatt. Igy is lett.

Ne vetesd el!!!

2011. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!