Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire fájt a császár utáni...

Mennyire fájt a császár utáni első (majd a többi) felkelés?

Figyelt kérdés
Első babám császárral született,nekem borzalmasan fájt az első felkelés,a többi sem volt jobb. Nem vagyok egy nyavajgós típus,némán tűrtem a fájdalmakat! Olvastam,hogy valakinek nem is fáj,csak izomlázszerű fájdalmat érzett! Újra babát várok,valószínűleg megint császár lesz,és rettegek,még élénken él bennem az az érzés!
2011. ápr. 2. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kemény lesz, nagyon fájdalmas volt nekem is, (2 császárom volt, most készülök a harmadikra) de az az igazság, hogy megéri, nem?
2011. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Persze,hogy megéri de nagyon félek tőle!
2011. ápr. 2. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
EDÁ-val császároznak? Ha igen, akkor kérd azt, hogy maradjon benned az EDA még egy kicsit, így tudnak bármikor adni féjdalomcsillapítót a csőbe. Nekem így volt, mielőtt felkeltem volna kértem egy adagot, és nem is volt annyira kibírhatatlan. :-)
2011. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az utolsóhoz:)

Én utólag bántam, hogy nem kértem fájdalomcsillapítót mikor még el voltam zsibbadva de azt gondoltam, hogy nem lesz olyan rossz.Rosszul gondoltam :)

De túl lehet élni, az első felkelés bizony brutális volt, de utána minden következő egyre jobb és jobb, egyszer végülis elmúlik a fájdalom.

Én reggel 8.25-kor szültem, este 9 körül keltem fel zuhanyozni, aztán másnap reggeltől egész nap csak jöttem mentem, alig feküdtem.Rám is szólt a nővér, hogy friss császársebbel mit rohangálok én meg mondtam neki, hogy nem akarok otthon kínlódni vele, mikor már egy babát is el kell látnom.És igazam lett.5.napon délelőtt mehettünk haza, de addigra szinte semmi bajom nem volt.

Úgyhogy szerintem te is mozogj majd, amennyit csak tudsz és otthon már nem lesz gond!

Kitartás, megéri!

3 hónapos kiscsaj anyuja :)

2011. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Én a szülés után biztos voltam benne, hogy ezt nem lehet túlélni.

Annyira fájt, hogy majdnem elpusztultam.

Természetesen a fiam minden fájdalamat megér.

Most várom a másodikat, októberben születik,nagyon szeretném Őt természetes úton megszülni.

Úgy legyen!:)

2011. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az első rettentően fájt, azt hittem szétnyílt a seb... a következő 2-3 nap is fájt, aztán egyre jobb lett. 1 hét után már nem fájt, csak érzékeny volt.

Második babámat 17 hónappal a császár után természetes úton szültem.


Boldog babavárást!


18 hónapos nagylány és egy 5 hetes baba anyukája

2011. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyat fájt az első felkelés. Azt hittem, hogy belepusztulok.
2011. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem belehalok, de mikor mellettem volt a babám mindent elfelejtettem. Viszont teljesen megértelek, ha újra szülnék nekem is újra császár lenne és már én is paráznék előre. Azért gondolj csak az eredményre.
2011. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azért úgy tűnik,hogy a többségnek nagyon fáj! Biztos csak szerencsések voltak azok akik írták,hogy szinte nem is fájt!
2011. ápr. 4. 13:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Én egy gyermeket szültem császárral, altatásban, nekem ahogy felébredtem nem éreztem semmi fájdalmat, rajtam volt a zsák is egész éjszaka (este született a kislányom) aztán mondták hajnalban hogyha azt akarom hogy odategyék a kicsit az ágyamba akkor oldalra kell fordulnom, na az fájt a legjobban de így utólag visszaemlékezve nem tűnik olyan vészesnek, aztán fel kellett kelnem zuhanyozni akkor is fájt de az már nem annyira mint mikor oldalra fordultam, utána már nem is emlékszem hogy belenyílalt volna vagy valami, másnap már egész gyorsan másztam le föl az ágyra és még aznap nagyon vártam hogy kivegyék a katétert mert igazából az jobban zavart a mozgásban mint a sebem, 4.nap hazaengedtek otthon már csak feszített a varrat mikor kiszedték 7.napon utána nem volt vele semmi gondom , gondolom szerencsés vagyok de nekem eddig egyik vágott sebem se fájt (térdemen is varrtak már és egy percig nem fájt)
2011. ápr. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!