Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39. hetes kismama vagyok,...

39. hetes kismama vagyok, folyamatossan kemény a hasam, kisebb nagyon görcseim vannak második napja. Honnan fogom tudni, hogy az a fájás, az az, amikor már indulni kell? Úgy tudom nem minden esetben folyik el a magzatvíz, ez igaz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 27. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen ettől én is féltem, hogy nem tudom majd megkülönböztetni a dolgot, hidd el, te is fogsz tudni majd különbséget tenni, mert azok a fájások, semmi mással nem összetéveszthetők. Rendszeres időközönként jelentkeznek, és egyre erősödnek. A magzatvíz tényleg nem folyik el mindenkinek, pl: nekem is a doki repesztett burkot.

Könnyű szülést kívánok.

2009. febr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A rendszerességből fogod tudni, hogy ez már az. Fel fog tűnni, hoppá, megint itt van...és aztán upsz, megint, na akkor nézegesd az órát, hány percenként jön. Könnyű szülést, sok boldogságot!!!
2009. febr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

en 39 hetes multam par nappal, van egy csomo fajas (labda a huvelyemben pörög fájás, feldugnak egy kést és jól megforgatják fájás, stb), a napokban tapasztaltam egy olyat, hogy elkezdtem mell alatt kemenyedni, es lefele kuszott a fajas, na, a szulesznom szerint az a jósló, ilyesmi lesz az igazi is.

nem tudom mennyire altalanos ez, hogy mindnekinel ilyen e, de leirtam, hatha segit.

en ugy tudom (lehet rosszul), hogy előbb a nyákunk távozik, aztan a magzatviz, bár ki tudja.

de majd ha 15 percenkent rendszeresen fájsz, akkor riaszthatsz, aztan ha 10 perces lesz, indulhattok.


vannak még olyan trukkok, hogy ha setalsz picit, a jóslófájás elmulik, az igazi meg nem - ki fogom probalni :D

2009. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igaz, nekem sem folyt el a vizem, repesztettek vajúdás közben.

Tudni fogod, mert rendszeresen fognak jönni. Nekem 1 órással kezdődtek este 7-kor, éjfélre 20 percesek lettek, 3-ra 7-8 percesek, és ezzel mentem a kórházba 10-kor, fél 2-kor burkot repesztettek és fél 6-ra meglett a babám.

Szóval a rendszeressség adja meg az okot arra, hogy menni kell:-)

2009. febr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!