Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyiregyháziak? Mi a vélemenyet...

Nyiregyháziak? Mi a vélemenyetek Dr. Felföldi Róbert nőgyogyászról?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokan dicsérik, amikor én babát vártam elég sok páciense volt. ma már én is bánom hogy inkább nem őt választottam.
2011. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt
2011. ápr. 7. 16:24
 3/7 anonim válasza:

Hogy mi a véleményem...várjatok, 10-ig számolok, mielőtt elmondom. Hanyag, felelőtlen,szétszórt, buta. Miatta majdnem meghalt a kisbabám. Sokat mesélhetnék, hogyan tette majdnem tökre az életünket. Az utolsó napokban is minden tökéletes rendben talált, sőt egy 4 kg-os babát vártam...aztán lett meglepetés, és nem kellemes. Szóval egy gerinctelen alak, aki nem is tudom honnan szedte a diplomáját. Nem tagadom, h nagyon kedves, de ez kevés, ahoz, h orvos légy, és felelősségteljesen végezd a munkádat. Ha baj van a pocakodban, biztosra vehetitek leendő anyukák, h neeeeem fogja észre venni, és nem én vagyok az egyszeri eset....

Aki nála van az váltson, mert egy cisztát sem képes észre venni egy rutin vizsgálat során...

2011. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

-Első vagyok...hát csodálkozom, de ezt tényleg csak az tudja aki járt hozzá. Sajnos nekem is rossz a tapasztalatom egy kollégájával akit szintén csak dícsértek, mi meg majdnem belehaltunk.

eszerint fiatalság-felelőtlenség?

2011. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam nálla ellenőrzésen, tök kedves volt, sajnálom azokat akiknek rossz tapasztalatuk van vele.
2011. nov. 1. 17:12
 6/7 AnneShirley ***** válasza:

Én 25 hetes ikres kismama vagyok, és Felföldi Róberthez járunk.

Nagyon sok "kanyar" volt nálunk, mindenben segített, ő is és a magánrendelős asszisztense is.

Egyáltalán nem pénzéhes, és attól, hogy közvetlen, laza stílusa van, odafigyel, és válaszol még a legbugyutább kérdésemre is.

Ha valami olyan gond van, akkor hív a kórházba, ahol az időponttól kezdve mindenben segítenek, mellette jön pl. a genetikai uh-ra, hogy ő is lássa, rendben van-e. Amikor egyszer egy reggelre volt némi gondom, akkor mondta, hogy ott van, menjünk, amikor beértünk hívtam jött, és már nézett is.


Szerintem annyira jó személyisége van, ami miatt az ember nem görcsöl, hogy "már megint menni kell", elég az a para, hogy a babákkal rendben van-e minden.


Én csak ajánlani tudom, most, hogy kismama lettem, javasolták nekem őt, de ha meglesznek a babák akkor is biztos, hogy hozzá megyek majd mindenfélével.

2012. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Felelotlen, hanyag, nem torodom ennyi ami eszembejut rola. Barmiert hivtam lerazott, ha eppen nem maganrendeleses napjan van bajod le se.... Szulesnel be se jott mert elvileg nem volt epp itthon, de mikor uton voltunk a korhazba ezt elfelejtette kozolni, mikor mar a szuloszoban fekudtem akkor jutott eszebe es !!UZENT!! Soha egy laboromat papiromat meg se nezett, 3 perc ismetlem 3 perc alatt lerendezett.
2019. nov. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!