Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretkezéstől beindul a szülés?

Szeretkezéstől beindul a szülés?

Figyelt kérdés
39+2 hetes kismama vagyok és Szerdán be akar fektetni a doki a kórházba de azt nagyon nem szeretném!Eddig nem szeretkeztünk mert sokat keményedtem, ma este viszont szeretnénk, hátha ettől beindulna valami. Azt nem tudom hogy a méhszájam zárt-e a nyákdugóm még nem ment el! Szerintetek így lehet?
2011. ápr. 7. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A szülés csak akkor indul be a szeretkezés hatására (az ondó tartalmaz olyan anyagokat, amik felpuhítják a méhszájat), ha azt a baba is "akarja". A fertőzésből meg inkább hetekkel a szülés várható időpontja előtt lehet gond. Most így a finisben már nem igazán. Mi mind a 4 gyerekkel az utolsó napig szeretkeztünk... soha nem lett fertőzésem.. a burok is csupán a 2. babánál repedt meg magától, a többinél a doki repesztette meg a vajúdás végén.
2011. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az osszes szulest beindito praktika csak akkor segtit, ha a baba mar amugy is kiakarna jonni. Attol meg csinalhattok magatoknak egy kellemes estet. Kellemes esti seta, lazito meleg furdo es szeretkezes ;)
2011. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lehetni lehet, és be is indíthatja a szülést, ha a baba is úgy akarja.


nekem a második gyerekemnél elképzelhető, hogy bejött...

Összebújás után pár órával enyhe összehúzódásaim voltak, aztán el is folyt a magzatvíz :) Bár ki tudja, lehet akkor is beindult volna, ha nincs sex :)

2011. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia,


én is 39+2 hetes kismama vagyok. Mi hétvégente összebújunk, utána vannak jóslófájásaim, és el is múlnak. Eddig nem jött be, mondjuk nem is azért csináljuk. Pedig "a 32. hétig kellett volna csak kibírnunk" együtt, állandóan koraszüléssel fenyegettek, szóval mi sem szexeltünk nagyon sokáig.

Próbáljátok ki, legfeljebb bejön.

Megkérdezhetem miért akar a doki befektetni?

2011. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, itt az a szokás hogy a kiírás napján be kell feküdni a kórházba gondolom mindenféle vizsgálat miatt!De van itthon egy 6 éves lányom meg amúgy sem szeretnék napokig a kórházban várni!
2011. ápr. 7. 19:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó vagyok.

Engem 18-án akar befektetni, tehát a 41. héten, de az még messze van. Gondolom mindenhol más a protokoll. Addig remélem megszülök.

Kitartást és szólj majd, ha van valami fejlemény, drukkolok.

2011. ápr. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Neked is kitartást! Hát este összebújtun de eddig semmi hatását nem érzem magamon.Mindegy legalább volt egy jó esténk:)Bár vagy 2 napja elég sokat keményedik a pocakom de egyáltalán nem fáj!Pedig már nagyon várom azt a bizonyos fájást!Na majd eljön annak is az idelye!
2011. ápr. 8. 09:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónaptól nyitott mehszajam volt akkor mar a doki tiltotta a szexet, de a fertőzés veszély miatt, majd 40. heten, hétfőn vizsgált két ujjnyi volt és mondta kedd este kötelező szex és szerdán fel 8 kor találkozunk. A programozott együttlét kicsit frsztralo volt, de mivel rég voltunk együtt jól esett mindkettonknek, bár nekem nagyon fárasztó volt nagy pocival, aztan éjszaka 20 majd 10 percenként voltak fajasaim, de hajnalra elmúltak. Reggel bementunk a kórházba, doki vizsgált 2 és fel ujjnyira tag voltam, befektettek, burokrepesztest csinált ebéd utan mar meg volt a baba. Tehát a kérdésére válaszolva nálunk segített a szex.
2011. ápr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!