Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha egy hónap csúszással...

Ha egy hónap csúszással hitelesíttetem az új vízórámat, mekkora büntetés néz ki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egy almérő vagy főmérő? Miért kell hitelesiteni? Miért járna büntetés?
2010. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez egy lakás 2 db (lakásonbelüli) órája , melyeknek 2010.dec.31.-én jár le a 6 éves érvényességi ideje.

Anyagilag az új mérők beszerzését és a plombáztatást csak januárban tudom felvállalni.

2010. dec. 20. 09:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Az almérő cserélye NEM kötelező,mivel a tulaj saját elhatározásából építtette ki.

Viszont ha lejár a 6 év(eddig vállal rá hitelességet a gyártó)a vízmű felbontja az addigi szerződést és vissza teszi a fogyasztót a közös költségű elszámolásba.

Ezek után(ha mégis a saját órák mellett dönt a tulaj)le kell cseréltetnie+újra engedélyeztetni tervekkel együtt(kb 25.000)

2010. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Igy van ahogy az utánnam szóló mondotta.

ha majd cserélteted próbálj felujitott mérőt kérni mert az olcsóbb, ilyenkor elviszik a régit. Ujj cserénél ott haggyák. Szerintem egy két hónapos csuszásért nincs

szankció

2010. dec. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!Buék!!
2010. dec. 20. 12:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Semi! Hónapokig húztam (kb6hónapig)én is, már egy csomó számla végén rajta volt hogy szerződést bontanak de mindig azt számlázták anit kiírtam.
2010. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!